Erbová dostala studenou sprchu, když nejprve ukázala prstem, že její exmanžel Tomáš Řepka stojí za inzeráty s její fotkou, v nichž nabízela modelka erotické služby. Nakonec se ale ukázalo, že šlo jen o jakési spekulace. Ovšem tím rozohnila Řepku, který se s ní vypořádal po svém, když ji označil za lhářku.

Následovalo dlouhé mlčení. Erbová se k věci odmítla vracet, když nereagovala na SMS ani telefonáty. Možná si uvědomila, že si může jen přihoršit, protože ji s Řepkou čekají soudní tahanice o styk s jejich společným synem Markusem a ještě majetkové vypořádání. Možná i proto, aby ukázala, že je nad věcí, se vyfotila se svým partnerem, hokejistou Michalem Gulašim, v láskyplné poloze. A k tomu si milenci napsali „Ty a já“. Neuvěřitelná romantika

Zároveň Vlaďka ukázala svůj nový účes. Po pudlíkovi, kterého před pár týdny shodila, je to opět Vlaďka s ofinkou a nutno uznat, že vypadá dobře. Prý ji ale čeká brzy další změna. Se svým kadeřníkem plánují další účes, který Vlaďku udělá ještě krásnější.