Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Erbová potom, co přejela exekutora, zkolabovala. Tohle jí jen tak neprojde! Co se na ni chystá?

Vlaďka Erbová je po nehodě v šoku!
Zdroj: Profimedia.cz, herminapress.cz

Dnešní den je očividně jeden z nejhorších pro modelku Vlaďku Erbovou (32). Když ráno do jejího domu v Černošicích přijeli exekutoři kvůli neplacení alimentů jejího manžela Tomáše Řepky (40) pro auto, Erbová, která v něm chtěla odvézt syna Marcuse do školy, při couvání porazila jednoho z exekutorů.

Muži se naštěstí nic vážného nestalo, ale tenhle příběh pro Vlaďku ještě rozhodně nekončí. Exekutorský úřad pro Prahu 5 na ni podle Blesk.cz podal trestní oznámení. „V Černošicích dnes došlo k napadení vykonavatele. Pokus o soupis movitých věcí skončil útokem manželky dlužníka na zaměstnance soudního exekutora. Najela do něj automobilem Mercedes-Benz GL 350, který byl posléze zajištěn. Napadený je v současné době v péči lékařů. Exekutorský úřad Praha 5 podává na útočníka trestní oznámení, a to pro ublížení na zdraví a maření úředního výkonu,“ řekla Blesk.cz mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová.

Celou věc teď prošetřuje policie a pokud by se prokázalo, že Erbová najela do exekutora úmyslně, hrozil by jí trest odnětí svobody od šesti měsíců až na tři roky. Erbová se po incidentu psychicky zhroutila. Do médií poskytla vyjádření, že se rozhodně nejednalo o úmysl. Pár v posledních týdnech prochází zřejmě největší krizí za celých šest let, co jsou spolu.

Související články

Další články