Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Eratova hokejová Liduška tasila na Facebooku hodně zoufalou pohádku o tom, jak Štohanzlovi nenasadila parohy s bramborovým ženáčem!

Lucie vytasila nejčastější, podvedenému ohleduplnou, mediální výmluvu všech poletuch, kterou si předávají po generace.
Zdroj: profimedia.cz, archiv, facebook
+ Další fotografie
Modelka Lucie Blahová vytasila na svém profilu na Facebooku legendární výmluvu, kterou používají všechny záletnice od úsvitu bulváru, aby zmírnily ostudu, které vystavily svého paroháče.

Buď na tom trvá on, nebo to navrhne ona, ale situace, ve které jsou aktuálně kopačka indického klubu Mumbai City Jan Štohanzl a modelka Lucie Blahová, končí vždycky touhle společně komunikovanou historkou, která zmírní už tak kolosální průser.

Paroháčovi spoluhráči a kamarádi mají jakoby důvod se mu nesmát a kamarádky poletuchy ji jakoby mohou litovat - prostě poslední, na čem se během vyhazování kufrů z okna podobný pár dohodne, je verze pro novináře a okolí, podle které se rozešli, co čert nechtěl, pár dnů před úletem.

Ráda bych se vyjádřila k tomu, co je teď řešeno v médiích víc, než je nutné. Co se týká mě a Honzy, tak jsme se rozešli již několik dní před tím, než fotografie vznikly, celé to pro mě bylo hodně vyčerpávající a důvod je úplně někde jinde. S Martinem Eratem se známe několik let, jsme přátelé a celá situace je nafouknutá a řešená naprosto zbytečně. Řeči o zlatokopkách mě pobavily, ale už mě to začíná unavovat. Lidé, které mám kolem sebe, ať už je to rodina, blízcí a kamarádi, mě znají a moc jim děkuji za podporu, kterou mi teď projevují, napsala si modelka na profil včera odpoledne, a protože se jedná o vyhlášenou světici, která původně plánovala se Štohanzlem sex až po svatbě a obden pomáhá staré paní odvedle do schodů, hned se slétli přátelé s tím, že jí to samozřejmě věří.

My jí to samozřejmě nevěříme.

Nedělní pijatyka hokejových reprezentantů po neslavném zápase o třetí flek s USA skončila v sedm ráno pořádnou taškařicí, během které se po zemi z kalby plazil Jakub Klepiš, Ondřej Pavelec pořádal módní přehlídku dámských klobouků a ženatý otec dvou dětí Erat si odváděl Blahovou neznámo kam s rukou na zadečku Blahové, u čehož je fotili paparazzi deníku Blesk.

Hvězda Arizona Coyotes (33) je podle tvrzení modelky jen dlouholetý kamarád a nutno podotknout, že co jiného dělá takový kámoš lomeno hokejka na šrot v sedm ráno, než že doprovodí domů kamarádku s rukou na jejím zadku, což je jejich zvyk už z pískoviště, místo aby si ukázal na jednu z padesáti modelek okolo a vyrazil ji někam ošustit.

Blahová rovněž působila, že v žádném případě nic nebude, ostatně tu chtivou ruku na zadečku jistě hned za rohem důrazně odmítla s tím, že Erat je opilý, jsou jen přátelé, a přestože se před pár dny rozešla se Štohanzlem, ani náhodou Eratovi nedá, protože jako jeho blízká přítelkyně přeci ví, že má doma paní Věru a dvě malé děti.

Zostuzený Štohanzl, který se ještě před měsícem cukroval se svou milou na Matějské , ani ne dvě hodiny po uveřejnění odhalení na eXtra.cz po tříleté známosti změnil svůj status na Facebooku na "nezadaný" a jeho profil nepůsobí dojmem, že se pár dnů předtím rozcházel, spíše naopak. Štohanzl navíc dostal možnost verzi Blahové prezentovat ihned po provalení kauzy a být na ní zbla pravdy, jistě ji potvrdí, udělá to v té situaci i zatvrzelý nepřítel bulváru.

Dodáváme, že i tak celá konstrukce působí mimořádně věrohodně a nikdo si nemyslí, že by snad Blahová lhala, prostě se to tak nevhodně sešlo a náhoda je blbec. Štohanzl jistě věděl, že už s ním Blahová není, a rovněž měl povědomí, kde je a co tam dělá, a Erat při odchodu z podniku rozhodně nemyslel jen na to, že bude s Blahovou souložit, právě naopak. O její pozadí jen zavadil, společný odchod byl náhodný, a jestli měl hokejista něco v hlavě, tak rozhodně svou manželku, případě šedesát panáků kontušovky.

Resumé: Proč Erata manželka neopustí, jsme psali včera a Blahová přišla o kámoše, co si nikdy nesáhl, protože hokejista má tutově zákaz se vyskytovat v akčním rádiu pět set kilometrů od modelky! Blahová bude rok nadávat na zlé hyeny, stejně jako přitakávači na jejím profilu na sociální síti, aby si dotyčná už teď špitala s důvěrnicemi, jaký Erat byl, a důvěrnice do ní hustily, že jestli má najít opravdové štěstí (otázkou je, co je na Eratovi krom půlmiliardy za štěstí), tak teď, když má doma peklo.

Štohanzl mezitím přemýšlí, že ještě předevčírem nevěděl, že se před týdnem rozešel a stará není v Praze doma nad učením, ale v baru pod hokejistou, ale to si jen tak děláme švandu, jasně, že to je tak, jak píše Lucie, která určitě nebyla poslední, kdo letos nejčastější bulvární výmluvu po nevěře ve troj a čtyřúhelníku vytasil, a v žádném případě není první, které by to někdo věřil.

Jste hokejista NHL, poznal jste se v Eratově neštěstí a nechcete dopadnout třeba jako Michael Frolík po diverzní akci Diany Zamilované? Prostudujte si náš návod, jak se nenechat sbalit od zlatokopky! Zachránil už mnoho hokejek, pomůže i tobě

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy