Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Epický fail Rihanny: Šaty, kterým se směje celý internet, protože to jinak prostě nejde!

Lidé vytvářejí koláže na Rihanniny šaty, které od rána plní
sociální sítě.
Zdroj: twitter.com
+ Další 4 fotografie
Tetičce RiRi se málem podařilo to, o co se svou prdelí snaží Kim Kardashian (34) už roky. Zbořit internet! Ale asi úplně jiným způsobem, než chtěla.

Co proboha čekala? Chce se člověku křičet, když se podívá na Rihannu (27), která se včera na Met Gala objevila v modelu od čínské návrhářky Guo Pei.

Šaty se okamžitě staly terčem vtipálků především na Twitteru, který je mnohem oblíbenější než Facebook.

Vtipné koláže na Rihanniny šaty včera Twitter málem zbořily a některé jsou obzvláště vtipné.

Návrhářka, z jejíhož studia šaty pocházejí, sama říká, že byla nedotčena módním byznysem, neboť v jejích začátcích v Číně nebyl nikdo, od koho by se mohla učit – chyběli návrháři, značky, informace. Ale to není nová informace, to tady tak nějak cítíme při pohledu na RiRi všichni.

Je jasné, že za modelem, který má zpěvačka na sobě, je mnoho práce, ale nic to nemění na tom, že prostě vypadá Rihanna komicky.

Ale zase dosáhla toho, o čem se ostatním dámám, které se včera objevily v překrásných šatech, může jen zdát. Píší o ní všechna světová média.

Tak co, kdo půjde model shánět jako první? Na takovou procházku po městě úplně ideální! A ještě ušetříte práci pracovníkům úklidových služeb, protože smetete všechna hovna a bordel, co po cestě potkáte.

Související články

Další články