Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Enrique ze Survivora o trpkém konci: Adamovi se nedá věřit, můžu si za to sám

Enrique vypadl ze Survivora.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
zpověď

Reality show Survivor překvapivě opustil i Enrique Lysoněk (22), který se vrátil do Česka společně s Ivou Pazderkovou (41). Enrique byl v očích mnoha lidí favoritem na vítěze, avšak i pro něj boj nakonec skončil. V prvním rozhovoru pro televizi Nova prozradil, že jeho plán hry bude na ostrově dále pokračovat, také uvedl, kam jeho kroky nyní povedou a co stálo za jeho koncem v Survivoru.

Bývalý hráč Survivoru Enrique Lysoněk doplatil na svého největšího soupeře, truhláře Adama Raitera, který ho zvolil do duelové hry, jež byla nad jeho síly. S Raiterem však nehodlal hrát hru na usmířenou jenom proto, že vyhrál individuální imunitu.

"Nešlo mi o hrdost, ale když Adam vyhrál imunitu, já jsem se nehodlal tvářit, že je to všechno v pohodě a budeme dělat to, co on řekne, jenom aby mě nevyhodil. Tam bylo zřejmé, že mě vyhodí. Když se pokoušel alianci rozeštvat tím, že jsem vypadl já a byl v duelu Vladimír, se mu nepodařilo vůbec nic," svěřil se Lysoněk po příletu na pražské letiště v rozhovoru pro televizi Nova.

Šlo o to Adamovi věřit, nebo ne. Já jsem mu nevěřil, v uvozovkách se to vyplatilo, ale pro moji osobu ne. Pořád byl v tom duelu jeden člověk od něj a jeden od nás. Do duelu jsem dal všechno, ale bohužel, můžu si za to sám."

Enrique v Survivoru nesympatie k Raiterovi neskrýval, dokonce o něm řekl, že je hloupý, lže a třikrát na něj řval, což zajistilo, že s ním v alianci nechce být.

Máme nějaký plán

Ostrov v Dominikánské republice sice Enrique opustil, ale jeho plán zejména s Veve tam zřejmě bude ještě nějakou dobu pokračovat.

"Máme nějaký plán, o kterém jsme se bavili. Samozřejmě se bude muset upravit podle toho, jaký posun ve hře bude. Doufám, že se Veve bude dařit co nejvíc, protože má na to, aby se dostala daleko, ale má proti sobě víc lidí, než třeba Aylin, které bych výhru také přál. Není tak zapojená do sociální hry, ale je individuálně skvělá. Doufám, že se obě dostanou daleko," říká. Přesto holky nevidí jako kandidáty na vítěze.

"Reálně má šanci Tomáš Benko, ten je velmi silný. Jakmile ale udělá chybu a nebude mít kolem sebe správné lidi, pak ho to může stát místo nebo půjde minimálně do duelu. Nebál bych se ani říci, že vyhraje žena. Mohou se klidně zbavit kluků a bojovat mezi sebou. Z celebrit má největší šanci Xénia."

Nejhorší je odstoupení kvůli zranění

Může se ale naplnit i horší scénář, a to je další odstoupení účastníků kvůli zranění, která se ve skromných podmínkách velmi těžko léčí.

"V týmu celebrit jsme viděli, že ta zranění na ostrově jsou dvakrát horší než tady. Doufám, že už tam nikoho nic nepotká, přeju si, aby to dokončili a už nikdo nemusel odstupovat, to je to nejhorší."

Teď pojedu do McDonaldu a nehodlám se šetřit

Chvíli před odletem do Česka dostal Enrique zpátky svůj telefon, pomocí kterého se spojil s rodinou, ale také si stihl přečíst pár reakcí na svou hru.

"Nějaké komentáře jsem četl, ale spíš jsem chtěl zkontaktovat své blízké, že jsem v pohodě a vracím se. Komentáře je asi zbytečné číst, ale nějaké ohlasy mě zajímají, hlavně z hlediska rozdělení u nás v kmeni."

Jeho první kroky pak pokračovaly do vlaku a "stanice" McDonald, kde nehodlá své tělo šetřit. "Jedu domů vlakem. Byl problém s komunikací, protože mám telefon pár hodin. Pojedu do McDonaldu a nehodlám se šetřit, takže toho sežeru hodně," dodal s úsměvem.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy