Dion Parratt pila v dětství pět energetických nápojů denně. Teď má problémy se srdcem, vypovídá jí službu. Musí používat kardio přístroj, který kontroluje činnost jejího srdce. Teď všechny varuje, aby nepili energetické nápoje. Můžou vás totiž zabít.

Na energy drincích si vytvořila doslova závislost. Byla schopná denně vypít až pět těchto sladkých nápojů. A to už je na srdce pořádný záhul. Je neustále v ohrožení života. Její srdce nefunguje, jak má, a kdykoliv jí může přestat bít.

„To se stane, když strávíte dětství pitím energy drinků,“ varuje Dion na Facebooku. „Nyní jsem polepená drátky a hlídána masivní bednou 24 hodin denně,“ pokračuje. Její příspěvek už sdílelo téměř šest tisíc lidí.

Podle doktora Jacksona stojí za jejími zdravotními problémy kofein. Ten je totiž obsažen v energy drincích a dlouhodobé užívání nutí její srdce bít rychleji. Kdykoliv tak Dion může omdlít. Pokud budete pít často energetické nápoje, následky můžou být fatální. Můžete i zemřít. Děti by energy drinky neměly pít vůbec, i jeden tento drink jim může totiž způsobit zástavu srdce.