Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sámer Issa pro eXtra.cz: Krásných holek jsem měl spoustu, ale byla to jen póza

Zdroj: extra/Martin Procházka
+ Další fotografie
Exkluzivní rozhovor

Jsem smutný z nepochopení. Chci, abyste mě brali vážně a ne jenom jako kluka ze SuperStar, říká Sámer Issa v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. Sámera redakce odchytila na akci kliniky estetické medicíny Altos na Karlově náměstí.

Sámere, jste v perfektní formě!

Díky moc, cvičím každý druhý den, ale přiznám se, nebaví mě to. Nejím bílé pečivo a nepiju alkohol. Pít jsem přestal, co jsem s Julčou. Dřív jsem chlastal venku, ale domů jsem si sám nikdy nic nekoupil. Bylo to spíš kvůli tomu, abych prolomil ledy. Alkohol je ale to nejhorší, co může být. Viděl jsem spoustu kamarádů, co měli úplně oteklé hlavy.

Prolomil ledy? Vždyť jste celebrita.

90 % lidí se se mnou baví, protože hele Sámer. A přitom nejsem žádná velká celebrita. Je to těžké najít lidi, které zajímáš sám o sobě, a ne kvůli tomu, že je pro ně výhodné se s tebou znát. Jsem úplně někdo jiný, než jaká je moje mediální nálepka.

Takže o sobě někdy pochybujete?

Jasně, že jo. Sám jsem teď ve fázi, kdy se snažím přesvědčit sám sebe. Váhám.

Issa o ženách a sexu

Máte novou partnerku Julii, kterou popisujete jako anděla. Jak jste se poznali?

Julii znám od sedmi let. Bavila mě její maminka, Julčini rodiče byli moji dlouholetí kamarádi. Když se všude psalo, že jsem se předávkoval, nechtěl jsem rodině kazit svátky a odjel jsem z Děčína. Vánoce jsem oslavil u její rodiny a byly to jedny z těch nejkrásnějších. Její brácha mi dělá trenéra thaiboxu. Julča viděla nástřih mého nového videoklipu a otevřela mi oči. Pomohla mi být reálnější, osobnější. Proto už kašlu na image sexy Sámera, co je balič. Chci dělat autentickou hudbu, ne honit lajky.

Dřív jste mluvil otevřeně o sexu se svýma holkama.

Měl jsem spoustu krásných holek, ale často to byla póza. Taky jsem udělal hodně kravin. Mluvil jsem o tom, jak si s tou či onou rozumíme v posteli, co spolu děláme. Tohle už dělat nechci. Stydím se za to, bylo to laciný a zpětně úplná blbost. I když se s holkou rozejdeš, neměl bys vynášet špinavé prádlo, pokud jsi správný chlap.

Jaké bylo vaše nejšílenější rande?

Hele, jedna holka ke mně přišla domů na první rande. Uznávám, kravina. No a neměl jsem úplně uklizeno. Ta holka vzala do ruky mobil a začala volat kamarádům a ukazovat jim můj byt na videohovoru. Hele, jsem u Sámera! Dobře holka, asi chápete, že druhé rande už neproběhlo.


Sámer o slávě

Mluvíte neskutečně skromně. Kdo je vaše hudební inspirace?

Michael Jackson je pro mě obrovská inspirace. Žasnul jsem nad jeho energií. Byl absolutně nadčasový v rytmice. Jeho hudba dělala svět lepším. Nešlo jen o image, byl to on, byl autentický. Při jeho písničkách jsem brečel a měl jsem pocit, že umírám. A hrozně mě ovlivnil, i co se týče energie, to jsem vždycky chtěl na pódiu dělat. A nebýt prvoplánový. To nechci. Kdybych uměl 5 % toho co on, byl bych neskonale vděčný.

Sláva s lidmi ale zamává.

Sledoval jsem Whitney Houston, Michaela Jacksona, Amy Winehouse. Jediný způsob, jak být pro showbyznys nesmrtelný, je nezestárnout. Lidi jako Marilyn Monroe by svoje kouzlo ztratili, kdyby tragicky nezemřeli v relativně mladém věku. Není to lehké na psychiku. A to české celebrity jsou proti těm světovým prd a tlak na ně je mnohem menší.

Jak se na svou cestu díváte zpětně? Na svůj posun od studia u Klezly přes SuperStar?

Chodil jsem ke Klezlovi a říkal mi, že patřím mezi jeho největší talenty. Jsem tenor a mám originální barvu hlasu. Když mám před koncertem, půl hodiny nemluvím. Když jsem vypadl ze SuperStar, brečel jsem a přišel ke mně Hejma a dal mi mega radu. Vyhraje ten, kdo vydrží nejdéle. Vím, že jsem kluk ze SuperStar, a jsem si vědom toho, kde stojím, ale pořád jsem tady.

Na čem teď děláte?

Teď spolupracuju s rappery, Elmo a další. Underground mě baví. Jako celebrita funguji víc než jako hudebník a to mi vadí a chci to změnit. Říká se, že umělec nejvíc tvoří, když je smutný. A je to pravda.

Sámer Issa o smutku


Z čeho jste smutný?

Z nepochopení. Mám dvě tváře. Málokdy dokážu nebo si můžu dovolit být sám se sebou.

Proč?

Byl jsem spíš to, co lidi chtějí, abych byl. Ne to, kdo jsem.

Kdo jste?

Jsem hodný člověk. Nic pak nejsem bez hudby, ta je pro mě nejvíc. Končím s pózama. Tohle jsem já.

Na co jste ze své práce nejpyšnější?

Na písničku My Way. Na když mám vizi, vytvořím denně tři až čtyři melodické linky. Nejsem jenom kluk ze SuperStar, jsem taky umělec, který hudbou žije. Mám rád soft beat.

Související články

Další články