Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Emotivní zpověď Aničky Slováčkové: Nebojte si říct o objetí, vzkazuje

Anna Slováčková ukázala, že je v pořádku, necítit se vždy dobře.
Zdroj: Se souhlasem Anny Julie Slováčkové, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Emotivní zpověď

Anna Julie Slováčková (25) si v životě prošla nelehkým obdobím. Kvůli zákeřné rakovině prsu musela docházet na terapie a vypadaly jí všechny vlasy. Anička je naštěstí z nejhoršího venku, vlasy už jí rostou a ona se snaží svými příspěvky na sociálních sítích podporovat lidi, 

Česká herečka a zpěvačka Anna Slováčková měla několik posledních let velmi těžkých. V roce 2019 jí byl zjištěn zhoubný nádor prsu, kvůli němuž musela podstupovat náročné chemoterapie a operace. Léčba trvala více než rok, ale Anička nemoc dokázala statečně porazit.

Na sociální sítě před pár dny přidala dvě fotografie. Na první se usmívá od ucha k uchu a na druhé brečí.Obě fotky jsou foceny ve stejný den, jen pár minut po sobě (tuším, že jsou někdy z března). I když člověk vypadá šťastně, směje se, září a ostatní můžou mít pocit, že ho nic netrápí, nemusí to být tak úplně pravda,” napsala v rozsáhlém příspěvku ke snímkům.

Chce být profesionál

Dodala, že se v životě naučila velmi dobře skrývat své emoce a jen několik blízkých lidí pozná, co se jí skutečně honí hlavou, i když se navenek směje. Chci být prostě profesionál - v práci, na pódiu, na focení, apod nikoho nezajímá, že se vám v hlavě honí tisíce špatných myšlenek, máte pocit, že to nezvládáte a jste na všechno sami. Důležitý ale pak je dojít domu a pustit ty emoce ven. Protože hlavně zadržované emoce nám v těle pak dokážou udělat pěknou paseku, vysvětluje dcera Dády Patrasové (65) a hudebníka Felixe Slováčka (78).

Slováčková proto radí, aby na problémy nebyli lidé sami a svěřili se svým blízkým. Pokud navíc prožívají zvlášť obtížnou situaci, neměli by se bát zavolat na linku pomoci, kde se o daném problému můžou poradit s odborníkem. „Já vím, jak je těžké o tom vůbec mluvit. (...) Ale není na tom nic špatného! A jak pořád říkám, mluvme i o negativních emocích a nestyďme se vyhledat pomoc, když ji potřebujeme,” zakončila Anička svou velmi emotivní zpověď.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy