Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Emotivní úvod závěrečné série Iveta: Diváci chválí výkon Filipa Rajmonta, zpěvaččin smutný příběh oplakali

Anna Fialová a David Prachař jako Iveta Bartošová a Josef Rychtář.
Zdroj: Se souhlasem Tv Nova
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Ohlasy

Platforma Voyo dnes nabídla svým uživatelům první díl závěrečné třetí série Iveta, která mapuje poslední roky života zpěvačky Ivety Bartošové (†48). V něm dominuje nejen závislost na alkoholu, ale také mateřská láska k synovi Arturovi. Tento mrazivý závěr rozplakal mnoho diváků, kteří se v komentářích na sociální síti hromadně shodují na tom, že je Ivetin smutný příběh chytil za srdce. 

V pátek vstoupil na Voyo první díl třetí řady miniseriálu Iveta od režiséra Michala Samira. Ta zachycuje zpěvačku Ivetu Bartošovou (†48) v období, kdy už roky nevystupuje a její hvězdná kariéra se ocitá na bodě mrazu. Zároveň uplynulo třináct let po odchodu od manažera a partnera Ladislava Štaidla, s nímž má syna Artura.

V té době se na Ivetě již podepisuje závislost na alkoholu a psychické problémy. Ty vyvrcholily po návratu z Itálie v roce 2011, kdy měla při zpáteční cestě s Arturem nehodu. Zpěvačka poté skončila v Nemocnici pod Petřínem a soud jí následně odebral Artura z její péče.

Ivetin boj s démony se tak prohlubuje, její největší oporou jsou maminka a dospívající syn, jehož kvůli nařízení soudu ale vídá méně. Na konci prvního dílu nové řady do Ivetina života vstoupí její poslední životní partner Josef Rychtář v podání Davida Prachaře.

Kladné ohlasy na Rajmonta a Šimka

Přestože tragický konec Ivety Bartošové široká veřejnost velmi dobře zná, diváci se shodují na tom, že je zpěvaččin smutný příběh i po deseti letech velmi dojímá. "Brečela jsem jako malý dítě," svěřila se na sociální síti Facebook divačka Alena. "Opravdu super, ale je mi smutno z toho všeho, co zažívala. Lidé jsou fakt hyeny," přidala se Nikol.

Diváci jsou také velmi překvapeni z neskutečné podoby Filipa Rajmonta s někdejším králem bulváru a v současné době nechvalně známým starostou Řeporyjí Pavlem Novotným. "Skvělý herecký výkon. Zahrál toho magora naprosto autenticky. Jen je i po maskování fakt hezčí," napsala Pavlína. "Hraje toho blba výborně, jako kdyby to byl on. Ty pohyby, vzhled i nadávky, celý on," uvedla Zuzana.

Video: Rozhovor s představitelem Artura Štaidla Karlem Šimkem

Lidé také hojně chválí výkon začínajícího herce Karla Šimka, který v sérii ztvárňuje Artura Štaidla. Sám Karel se s Arturem setkal již během natáčení série Iveta v Itálii. "Měli jsme jeden rozhovor, připadal mi jako dobrý chlap. Vypadal šťastně, jako by to nikdy nezažil," uvedl Karel v rozhovoru pro eXtra.cz. Talentovaný herec také prohlásil, že mu při natáčení smutných scén bylo Artura líto.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy