Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Emotivní shledání legend z Návratu do budoucnosti: Těžce nemocný Michael J. Fox dojal fanoušky

Shledání herců Michaela J. Fox a Christophera Lloyda.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Dojemné shledání

Fanoušci legendárního sci-fi snímku Návrat do budoucnosti zažili skutečně emotivní okamžik. Na pódiu v rámci newyorského Comic Conu se totiž sešli herci Michael J. Fox (61) a Christopher Lloyd (83), kteří se začali objímat a následně zavzpomínali na své role, které před sedmatřiceti lety ztvárnili. Dojemné video ze shledání následně začalo kolovat sociálními sítěmi.

Newyorský Comic Con přivítal dvě velké hvězdy a fanoušci doslova šíleli. Na pódiu se objevili herci Michael J. Fox a Christopher Lloyd, kteří si spolu zahráli v legendární sci-fi komedii Návrat do budoucnosti (1985).

Snímek měl svůj debut před dlouhými sedmatřiceti lety, ale fanoušci nezapomínají a dnes je již řazen ke kultovním filmům stejně jako jeho dvě pokračování. Když se dva hlavní představitelé objevili na pódiu, začali se objímat, což byl moment, který dojal fanoušky téměř k slzám. Videa sdíleli na Instagramu s dojemnými popisky.

Fox promluvil o Parkinsonově nemoci

Následně se usadili na pohovku a začali odpovídat na dotazy fanoušků. Vzpomínali i na své role coby Marty McFly a Doc Brown. Michael J. Fox mluvil i o tom, jak mu byla v roce 1991, tedy v pouhých devětadvaceti letech, diagnostikována Parkinsonova choroba.

Příznaky nemoci se u něj začaly objevovat během natáčení snímku Doc Hollywood. Parkinson byl u něj diagnostikován krátce poté. Ačkoli byly jeho počáteční příznaky pouhé cukání malíčku a bolavé rameno, lékaři mu sdělili, že během několika let nebude schopen pracovat, jak informoval před časem The Guardian.

Po diagnóze, přibližně v roce 2003, byl Michael nucen opustit filmový průmysl a stáhl se do ústraní. Temné predikce ho dostihly, začal těžce pít a propadl depresi, nakonec však vyhledal pomoc a závislosti se zbavil. K filmu se už ale nikdy nevrátí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy