Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Emotivní proslov na charitativní akci: Princ Harry kromě hostů dojal k slzám i sám sebe

Emotivní proslov na charitativní akci: Princ Harry kromě hostů dojal k slzám i sám sebe
Zdroj: YouTube
+ Dalších 7 fotografií
pláč
Princ Harry (35) byl společně s manželkou Meghan Markle (38) hostem charitativního večera organizace WellChild. Tato akce se konala na počest těžce nemocných dětí a jejich rodin. Byl to právě vévoda ze Sussexu, kdo na pódiu pronášel řeč. Když se v ní zmínil o těhotenství své ženy a svém synovi Archiem, rozplakal nejen přítomné v sále, ale dokonce i sám sebe.

Na charitativní akci organizace WellChild byli princ Harry a Meghan Markle váženými hosty. S touto organizací dlouhodobě spolupracují a už loni se té samé akce zúčastnili. Tehdy to byli jen oni, kdo věděl, že vévodkyně pod srdcem nosí malého Archieho. To Harry zmínil ve svém projevu a sám sebe rozplakal.

Vévoda ze Sussexu na pódiu promlouval o životních výzvách, jakým rodiče čelí. „V loňském roce, když jsme se tohoto večera s manželkou účastnili, byli jsme jediní, kdo věděl, že čekáme miminko,“ řekl princ do mikrofonu a už v tu chvíli zatlačoval slzy. Utěšit ho přišla moderátorka Gabby Roslin a Harry pokračoval.

„Omlouvám se. Pamatuji si, jak jsem svou ženu po celý večer držel za ruku a oba jsme přemýšleli, jaké to bude, až budeme rodiči. Především jsme mysleli i na to, jaké to bude, dělat vše pro to, abychom našemu dítěti pomohli, kdyby se narodilo nějakým způsobem znevýhodněné, nebo by se mu začalo dařit hůř časem,“ říkal Harry s očima plnýma slz.

Princ Harry přiznal, že až po narození Archieho pochopil to, co v roce loňském pochopit nemohl. „Teď, když už jsem sám rodičem a mluvím tu k vám, je to pro mě o mnoho těžší. Některým věcem jsem nerozuměl, dokud jsem neměl syna,“ dodal vévoda. Od plného sálu se dočkal ohromného potlesku.

Společně s Meghan se Harry na akci setkal se spoustou dětí a jejich rodiči, kteří se po celé své životy potýkají s nejrůznějšími vážnými nemocemi. Nepochybně se pro královský pár jednalo o velmi emotivní večer.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy