Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Emotivní promítání dokumentu KAREL: Janžurová plakala, Morávková bodovala dekoltem

Emotivní promítání dokumentu KAREL: Janžurová plakala, Morávková bodovala dekoltem
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Febiofest
V pražském Slovanském domě v pátek proběhlo slavnostní zahájení letošního Mezinárodního filmového festivalu Praha Febiofest. Událost si nenechala ujít řada celebrit jako Dana Morávková (49) nebo módní návrhářka Vanda Janda. Festival byl zahájen celovečerním dokumentem režisérky Olgy Špátové (36) s názvem KAREL, který vzdává hold zesnulému zpěvákovi Karlu Gottovi (†80). Herečka Iva Janžurová (79) během promítání filmu neudržela slzy a utekla ze sálu.

Zahájení Febiofestu si nenechala ujít Dana Morávková, která sice za rok oslaví padesáté narozeniny, ale na svůj věk vypadá naprosto perfektně. Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě zazářila v černých šatech, které podtrhly její útlou postavu.

Danu Morávkovou na červeném koberci doprovodil její manžel Petr Malásek a společný dvaadvacetiletý syn. Jako vždy byla nepřehlédnutelná začínající módní návrhářka Vanda Janda, která dorazila se svým partnerem, režisérem Slávkem Horákem

Velmi odvážný výstřih zvolila také moderátorka Jolana Voldánová, manželka Pavla Trávníčka Monika zase vsadila na hříšný rozparek. Zahajovacím filmem celého festivalu byl dlouho očekávaný dokument Olgy Špátové KAREL, jehož oficiální premiéra se uskuteční v den prvního výročí zpěvákova úmrtí, tedy 1. října 2020.

Někteří přítomní si mysleli, že se na zahájení právě kvůli dokumentu o Karlu Gottovi objeví i vdova Ivana Gottová (44). Ta se ovšem rozhodla, že se na veřejnosti ukáže až v den slavnostní premiéry filmu KAREL.

Mezi přítomnými se objevila i legendární herečka Iva Janžurová, která se při sledování dokumentu KAREL a ze sálu utekla. A nebyla rozhodně jediná, kdo neudržel slzy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy