Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Emotivní fotografie Natálie Kočendové: Po ztrátě dítěte se ze mě stal jiný člověk

Natálie Kočendová bude nádherná maminka.
Zdroj: Natálie Kočendová archiv
+ Dalších 5 fotografií
emoce
Miss Natálie Kočendová (20) si prochází těžkým obdobím. V pokročilém stádiu těhotenství přišla o svého nenarozeného syna a se ztrátou se snaží vyrovnat. Na sociálních sítích tak sdílela emotivní snímek a ukázala svým fanouškům, jak velký smutek prožívá.

V šestém měsíci těhotenství přišla o dítě a její bolest stále přetrvává. Natálie Kočendová od tragické ztráty syna často vyjadřuje svůj smutek na sociálních sítích a snaží se tak se vším vyrovnat. Emotivní okamžik, kdy neudržela slzy, zachytil fotograf Adam Michna. "Včera jsem se sešla s mým kamarádem fotografem a jeli jsme do lesa, kde jsme si sedli, nastavili foťáky a povídali. Řekla jsem mu vše dopodrobna," popsala Kočendová na sociálních sítích, kde dojemný snímek sdílela.

"Vznikly real fotky. Žádný photoshop, žádný makeup. Neupravené vlasy ale reálné emoce. Bylo to pro oba velmi těžké. Ale takhle se momentálně cítím," svěřila se svým sledujícím modelka, která chlapečka čekala se svým přítelem Lukášem Vlačuhou alias Laky Royalem. Nečekanou ztrátu oznámila před dvěma týdny na Instagramu.

"Zlomená, tou obrovskou ztrátou jsem přišla o kousek sebe. Ale víte co? Stal se ze mě jiný člověk. Člověk, který si váží VŠEHO! Každé sekundy!" dodala Kočendová, která už dříve eXtra.cz řekla, že i po ztrátě dítěte se stále cítí být maminkou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy