Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Emočně vypjatá Výměna manželek: Kvůli stesku přestane maminka z Klatov skoro jíst. Druhá řeší špínu v domě

+ Další 4 fotografie

Další Výměna manželek nás zavede do rodiny se dvěma maminkami, která žije v Teplicích. Tam zamíří Zuzka z rozestavěného domu blízko Klatov. Nový díl, ve kterém se Vendula a Nikola pokusí dokázat, že dokážou vychovat kluka, aniž by jejich vztah měl na něj negativní vliv, mohou vidět diváci na Voyo nebo ve středu 1. února na TV Nova.

První rodina nové epizody Výměny manželek žije v Teplicích v pronajatém bytě 3+1. Šestadvacetiletá Vendula je na mateřské dovolené. Její partnerce Nikole je sedmadvacet a živí se jako operátor kvality. Vychovávají spolu osmiměsíčního syna Tobiáše. Partnerky jsou dva roky, z toho rok žijí v registrovaném partnerství. Do show se přihlásily, aby okusily emoce, jaké je přemůžou, když se jedna z nich posadí do auta a jede za novou rodinou.

Chtějí také světu ukázat, že i dvě mladé ženy v páru dokážou vychovat kluka, aniž by to pro něj mělo negativní následky, o jakých mluví odpůrci rovných práv pro stejnopohlavní páry. Navíc Nikola by si přála, aby se z Venduly stala menší puntičkářka. Pravidelně třeba stele Nikolou již ustlanou postel, protože to není tak, jak si to ona představuje.

Spory o výchově dětí

Druhá rodina bydlí v obci Lukavice poblíž Klatov ve vlastním domě, který ještě dostavují. Pětadvacetiletá Zuzana je na mateřské dovolené. S devětadvacetiletým svářečem Petrem jsou tři roky a mají roční dceru Elišku a tříletého syna Jakuba. Jejich spory se týkají zejména výchovy dětí a úklidu. Do Výměny manželek je přihlásili kamarádi.

Vendy hned v autě pochopí, proč se většině maminek při stěhování do nové domácnosti zalesknou oči. I jí se začne hned stýskat. V nové rodině si porozumí s Petrem, ale je překvapená, jak mají neuklizeno, a to i v dětském pokoji. Promlouvá Petrovi do duše, aby dbal na to, aby jeho manželka doma udržovala pořádek.

Zuzka v domácnosti s Nikolou se stará o malého Tobiáše, ale poměrně brzy se jí začne stýskat, což způsobí, že skoro nejí. V nové domácnosti se dozví, jak si Nikča a Vendy pořídily syna. Je jí líto, že v Česku jsou stejnopohlavní páry diskriminovány a že Nikola podle zákona nemá vůči malému Tobimu žádná práva.

Nový díl můžete zhlédnout již tuto středu v TV Nova.

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy