Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Emočně nabitá Výměna manželek: Těžko dnes najdete takovou ženu, píšou diváci. Jiní mluví o fňukně

Ve Výměně dojde i na pláč.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
reality show

Další díl Výměny manželek na TV Nova dal divákům nahlédnout do života temperamentní Katky, která odjela na poklidnou Moravu. Druhá manželka Vlaďka si naopak v druhé rodině splnila účastí v pořadu svůj sen. Došlo též na šílenou zkušenost s domácím násilím Miši biologického otce. Jak na emočně nabitou Výměnu ragovali diváci?

Reality show Výměna manželek na TV Nova ukázala v novém díle další emočně vypjaté chvíle. Temperamentní Katka se musela přizpůsobit klidnému životu na Moravě a Vlaďka si naopak v druhé rodině splnila sen být u natáčení pořadu.

První rodina žije v Kojetíně a skládá se z Vlaďky (48), Pepy (38) a Míši (13). Vlaďka a Pepa jsou spolu dva roky a svůj vztah považují za harmonický.

Na druhé straně se diváci seznámili s Katkou (36), Jirkou (38), Samem (14), Adrianou (12) a malou Sofií (1), kteří žijí v Pečkách. Pár se seznámil na benzinové pumpě, kde Katka pracovala. Nyní jsou rok manželé. Oba partneři si sebe podle svých slov vzájemně moc váží. Jediné přání by v této rodině měla Katka – přála by si, aby jí ostatní členové domácnosti více pomáhali.

Šikana a bití od otce

Katku trápí v nové domácnosti především třináctiletá Míša. Ta totiž nemá žádné kamarády a téměř nikam nechodí. Když po tom začne pátrat, zjistí, že prošla šikanou a neměla to lehké se svým biologickým otcem. „Míša musí mít sebevědomí na nule, je mi jí vážně líto,“ nechá se v průběhu natáčení slyšet Katka, která se následně i rozpláče. Míšin biologický otec ji byl schopný zmlátit i za úplné banality, kdežto její náhradní otec Pepa je jiný. „Jednou zakopla a rozbila v koupelně skleničku s barvou. Pak začala brečet, a když jsem se jí zeptal, proč brečí, odpověděla mi: Myslela jsem si, že mě za to zmlátíš,“ nechal se slyšet Míšin náhradní otec Pepa.

Dobří lidé jsou

A právě snaha Míše pomoci u diváků vzbudila zájem a dojetí: "Bože, dobří lidé ještě jsou To byla tak nádherná výměna, dojemná, ne žádným hraním na city, ale upřímnou laskavostí, radosti ze života a úctou k druhým. Starostlivé, empaticke maminky a prima pohodoví tátové, kteří milují své ženy. Mohou jít mnohým příkladem! To se bude dnes hezky spát," píše divačka Kamila.

"Tento díl je strašně dojemný," souhlasí Šárka. "Dnes už se těžko hledá taková žena obyčejná přirozená a s velikým srdíčkem," myslí si Zlatka. Našly se však i negativní reakce: "Hrozná fňukna," myslí si o Katce divačka Týna.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy