Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Emoce a výčitky… Vegetariánka u stolu v Prostřenu zažije peklo!

Další díl televizního Prostřena klepe na dveře a podle všeho půjde o pořádnou dávku emocí. U jednoho stolu bude totiž, jak se lidově říká, dost veselo... A důvod? Mladá herečka Nikola, která je vegetariánka a zároveň má bezlepkovou dietu, nepozře vše, co jí hostitelka nabídne. A jádro problému je hned na světě.

V posledním díle pohostila soupeře Nikola, a tak všichni věděli, že jídelníček pro ni by měl být malinko odlišný. Mladá dívka se musí vyhýbat jídlům, které obsahují lepek. A navíc je vegetariánka, takže maso do jejího života nepatří.

Strava, kterou připravila, byla sice navenek oceněna, do kamery ale její hosté tak nadšeni nebyli. A tak vznikla otázka, co Nikole v dalších dnech připraví oni sami…

A dnešní díl bude rozhodně emocionálním dílem… V úterý totiž vaří zdravotní sestra Petra, která naservíruje paštiku. Nikola ji rozhodně do svých úst nedá. Jenže její zdrženlivost nenaštve samotnou hostitelku, ale soutěžící Soňu, která se do Nikoly zostra pustí. „To není soutěž v jezení masa,“ brání se Nikola útoku Soni. „To je soutěž o degustaci a vychutnání toho, co nám hostitel předloží. A my ho za to hodnotíme,“ vysvětlovala vznětlivá Soňa a pokračovala: „Pro mě je to urážka, když se někdo nedotkne toho, co mu předložím, já osobně si to myslím."

Co jí na vše odvětila Nikola? Následovala hádka? To vše přinese úterní díl Prostřena.

Související články

Další články