Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Emmo Smetanová, nelži!

Emma Smetanová a její přítel Jordan Haj.
Zdroj: Profimedia.cz
Emma Smetanová (sama užívá světově znějící jméno Smetana) by si měla rozmyslet, co kde povídá. A měla by si svá slova pamatovat. Když to neumí, tak pak vypadá jako lhářka.

Dobrý lhář musí mít dobrou paměť.

To je staré české pořekadlo, které zřejmě Emma Smetanová nezná. Také je možné, že dívka s francouzským šarmem a vysokým sebevědomím na nějaké řeči o lhaní nedá.

Emma Smetanová vyrazila za novinářkou Danielou Drtinovou a pro pořad DVTV začala vyprávět něco o etice a svobodě slova – psali jsme ZDE. Drtinovou více zajímalo, proč Smetanovou vykopli z Novy a proč se hádala se šéfy, ale o tom se Emma bojí mluvit, protože je vázána mlčenlivostí.

Tak alespoň Drtinové vyprávěla, že nemá ráda bulvár a nespolupracuje s ním.

Aha!

Haha!

Emma Smetanová s bulvárními novináři spolupracuje. Baví se s nimi a dokonce je zve k sobě domů. Kolegové na Expres.cz udělali velký přehled toho, kdy si Emma takzvaně kálí do úst.

Emma Smetanová s bulvárem spolupracuje jako každá druhá celebritka v této zemi. Jen se za to stydí a pak u Drtinové trapně lže.

Chcete důkazy? Tak se podívejte do fotogalerie a nebo ZDE.

Související články

Další články