Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Emma Watson slaví 30. narozeniny: Takhle se Hermiona proměnila z holčičky v krásnou ženu

Emma Watson slaví 30. narozeniny: Takhle se Hermiona proměnila z holčičky v krásnou ženu
Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Britská kráska Emma Watson, kterou lidé nejlépe znají jako Hermionu z filmů Harry Potter, slaví 30. narozeniny. Od dob, kdy se proslavila, uběhla už spousta času a z malé studentky čar a kouzel se stala nádherná žena. Podívejte se na její proměnu.

Emma Watson se narodila 15. dubna 1990 v Paříži. Když jí bylo 5 let, přestěhovala se do Oxfordu, což byl první krok k její herecké kariéře. Její první rolí se v 9 letech stala Hermiona Granger ve filmech o Harrym Potterovi, v němž pro zachování autentičnosti hrají kvůli přízvukům pouze Britové.

Harry Potter se rychle stal nejúspěšnější filmovou ságou všech dob a hvězda Emmy Watson zářila víc a víc. Nabídky na další role se jen hemžily a herečka se stávala i tváří všemožných módních značek.

O svou kariéru si Emma nemusela dělat obavy, na jejím kontě byla spousta peněz a zájem o ni neklesal. Proto si bez jakýchkoliv problémů mohla dopřát roční pauzu, aby vystudovala Brown University, jednu z nejprestižnějších amerických univerzit, kam nastoupila v roce 2009.

Z káčátka v labuť

Je tomu už 21 let, co se z tehdy malé Emmy Watson stala hvězda. Fanoušci Harryho Pottera mohli ve filmech sledovat, jak se z nenápadného děvčátka postupně stávala krásná žena. Podívejte se do galerie, jakou proměnou slavná herečka do svých dnešních 30. narozenin prošla.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy