Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Emma Watson se pustila do filmu Harry Potter: Hermiona mi toho strašně moc vzala! Co jí na natáčení vadilo?

Z roztomilé treperendy idolem.
Zdroj: Facebook, magazín Elle
+ Další 2 fotografie
"Chytrá holka s krepatými vlasy a hnědýma očima,“ tak popsala J. K. Rowling svoji Hermionu. To ještě netušila, že ji bude hrát Emma Watson. Ta se role zhostila od svých deseti let a vlastně se svou postavou dospěla. Teď prozradila, co jí hraní v Harrym Potterovi vzalo.

Emma Watson (25) si díky Hermioně vydělala miliony. Záviděly jí všechny děti, které doma marně čekaly na dopis s pozváním do Bradavic. Ona se mezitím na natáčení trápila. Není divu. Stala se slavnou skoro přes noc. Bylo to desetileté děvčátko a najednou od ní měli všichni plno očekávání.

„Bála jsem se tak velkého zájmu. Lidé se mě pořád ptali, jaký mám názor na tohle a jaký na tamto. Vůbec jsem nevěděla, jak odpovědět. Tenkrát jsem na spoustu věcí prostě žádný názor ještě neměla. Byla jsem dítě. Přitom po mně pořád někdo něco chtěl,“ svěřila se Emma v magazínu Porter.

„Občas mi bylo líto, že nemůžu žít stejně jako moji vrstevníci,“ dodává hvězda, která byla tou dobou navíc ovlivněna ošklivým rozvodem svých rodičů. „Dlouho jsem se hledala. Zkoumala jsem, co je pro mě přirozené, nechtěla jsem se nechat do něčeho tlačit. Až teď můžu říct, že jsem úplně spokojená.“

No kdo by řekl, že Emma má takové problémy. Stihla vystudovat univerzitu, promluvila o ženských právech na radě OSN a celkově bojuje za rovnoprávnost lidí ze zemí třetího světa. Emma Watson se sice hledala, ale při tom hledání šla rozhodně správnou cestou!

A jak vypadají hvězdy z Harryho Pottera dnes? Podívejte se sem.

Související články

Další články