Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Emma Watson se nechce fotit s fanoušky: Z čeho má strach

Emma Watson se nechce fotit s fanoušky: Z čeho má strach
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 9 fotografií
soukromí
Emma Watson (30) vždy patřila mezi osobnosti, které ve filmech a seriálech sice září, ale své soukromí si střeží jako oko v hlavě. Bojí se, že by někdo mohl vystopovat její přesnou polohu. To je jeden z důvodů, proč se odmítá fotit se svými fanoušky. Odmítnutím je nechce urazit a doufá, že když vysvětlila, proč konkrétně si s nimi selfie neudělá, nebudou na ni naštvaní.

Herečka Emma Watson, kterou lidé znají především jako Hermionu z Harryho Pottera, patří mezi jedny z nejslavnějších osobností na světě, a pokud na ni fanoušci narazí, rádi by se s ní vyfotografovali. To ona ale odmítá.

Emma Watson si vždy dávala velký pozor na své soukromí a moc věcí ze svého osobního života s fanoušky nikdy nesdílela. Právě proto se vyhýbá i fotografování s nimi, stačila by totiž jedna fotka sdílená na sociální síti, aby lidé věděli, kde právě je, co dělá a co má na sobě.

Své důvody, proč se s fanoušky nefotí, Emma vysvětlila magazínu Vanity Fair. „Pro mě je to otázka možnosti normálně žít. Pokud se se mnou někdo vyfotí a snímek sdílí na internetu, během pár sekund mohou lidé z celého světa vědět, kde jsem, co mám na sobě a pak si odvodit, kde se budu pohybovat a co budu dělat v dalších několika hodinách,“ uvedla herečka.

Emma Watson fanoušky nezanedbává

Ačkoliv fotku si s nimi neudělá, je Emma Watson ochotná si s fanoušky, pokud má čas, chvíli posedět a popovídat. „Nemám problém si s fanouškem sednout a zodpovědět mu jakoukoliv otázku, kterou má na srdci. Například dětské fanoušky nikdy neodmítám,“ popsala.

Pravidlo herečky ohledně snímků s příznivci není neopodstatněné. Se stalkery se totiž musí vypořádávat už od svých 11 let, kdy vešla do povědomí jako Hermiona ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Nechce jim tak dávat prostředky k tomu, aby ji mohli snadněji sledovat.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy