Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Emma Watson je sama sobě partnerkou: Herečka tvrdí, že ke štěstí muže nepotřebuje

Emma Watson je sama sobě partnerkou: Herečka tvrdí, že ke štěstí muže nepotřebuje
Zdroj: archiv Emmy Watson
+ Dalších 10 fotografií
samota
Zdá se, že vztah se záhadným mužem, s nímž se Emma Watson (29) líbala před restaurací, neměl dlouhého trvání. Z herečky se příští rok stane třicátnice a vůbec si nedělá starosti s tím, že je stále sama a nemá rodinu. Ba naopak tvrdí, že je sama sobě partnerkou a že ke štěstí muže nepotřebuje.

Pro fanoušky krásné Emmy Watson je velkou záhadou, proč žádný její vztah neměl dlouhého trvání. Možná se dá říct, že Hermiona z Harryho Pottera má na muže prostě smůlu, ona sama si s tím ale hlavu neláme. Za pár měsíců oslaví 30. narozeniny a i když jiné ženy jsou v tomto věku už obvykle vdané, Emma prý ke štěstí chlapa nepotřebuje.

V rozhovoru pro Vogue herečka vysvětlila, že s hledáním partnera si starosti nedělá. Prý je totiž momentálně nejlepší partnerkou sobě samotné ona. „Dřív jsem si říkala, že překročit 30 let věku přece není nic strašného. Pak mi najednou bylo 29 a sama jsem ten stres a úzkost pocítila. A došlo mi i kvůli čemu - najednou jako by člověka zavalil příval podprahových sdělení z okolí,“ řekla Emma.

„Lidem přijde divné, když žena v tomto věku nemá dům, manžela, dítě a stabilní kariéru. Nikdy jsem nevěřila těm kecům nezadaných lidí, kteří tvrdili, že se bez partnera mají dobře. Zabralo mi hodně času, než jsem pochopila, že to tak skutečně může být. Momentálně jsem nezadaná a velmi šťastná. Říkám tomu, že jsem sama sobě partnerkou,“ dodala Emma Watson.

V posledních měsících se hojně spekulovalo o jejím vztahu s hereckým kolegou z Harryho Pottera Tomem Feltonem. S tím však Emmu pojí několik let silné přátelské pouto, nikoliv romance. Na konci října pak byla fotografy zachycena, jak se v ulicích Londýna líbá s neznámým mužem. Soudě dle jejích slov to ale ani s ním dlouho nevydrželo.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy