Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Emma Watson dnes slaví 24 let: 10 fotografií, které ukazují přerod z tápajícího dítěte ve stylovou a módní ikonu

Emma Watson dnes slaví své 24. narozeniny, z telátka vyrostla
mladá dáma.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Má francouzský pas, francouzskou matku a tím pádem i jedinečný styl vzniklý mixem britské střízlivosti a upjatosti a šarmu ze země jím vyhlášené. Jako malá chtěla být herečkou, ale nyní ji spíše známe coby ikonu z červených koberců.

O herectví u Emmy Watson (24) zase až tak moc totiž nejde.

Malá střapatá holka, která se narodila v Paříži, ale vyrůstala v Londýně, vždycky pásla po tom, že z ní bude jednou hvězda stříbrného plátna, jenže osud jí opravdu naložil tak, že nejde než závidět. Do té doby devítiletá Emma šaškovala v takových těch školních divadýlkách, když se zrovna hledalo děvče pro nové natáčení filmu Harry Potter.

Ne na jeden film, ale rovnou na celou sérii. Byla to její první filmová role, rovnou dostala životní šanci a to jí bylo teprve devět. Se všemi díly rostla, prožila v nich mládí a diváci sledovali rovnou v přímém přenosu přerod z dítěte v mladou dámu. Dospívala před očima celého světa a když Harry Potter končil, bylo jí dvacet let.

Film jí ležel u nohou, fanoušci taky. Mohla si vybírat, ale raději se dala na studia. Ovšem ani tam se nenašla, stala se z ní totiž jaksi mimoděk módní ikona. Najednou se začala objevovat v módních magazínech, stala se tváří velkých módních domů a patřila jí kdejaká obálka. Jistě, bez své slavné filmové role by se na ně nikdy nedostala, ale mladé dívky našly svou stylovou ikonu v oblékání a chování.

Móda ji miluje a Emma miluje módu. Slušná a vychovaná holka od vedle dnes slaví své 24. narozeniny a je jasné, že opravdový vrchol má ještě před sebou. Jen má k němu našlápnuto daleko rychleji než o dekádu starší kolegyně z branže.

Související články

Další články