Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Emma Stone nabrala 7 kilo: V Souboji pohlaví bojuje jako Hulk za ženská práva

Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 5 fotografií

Půvabná herečka Emma Stone zamířila do českých kin. Po La La Landu, za který dostala před rokem Oscara, se přestavuje v naprosto odlišné roli. Ve snímku Souboj pohlaví hraje tenistku a zakladatelku WTA Billie Jean King, která je doslova feministkou bojující urputně za ženská práva.

Emma pro tuto tvrdou roli pořádně dřela. Musela se dostat do požadované formy tenistky a nabrat pěkných pár kilo svalové hmoty. Tvůrci dokonce museli čekat, než krásná herečka bude vypadat jako předobraz hlavní protagonistky. Natáčení se tak posunulo o několik měsíců. Nakonec svou tělesnou schránku posílila o celých 7 kilo.

Jejím denním chlebem bylo posilování s těžkými činkami a proteinové nápoje. To pro křehkou hollywoodskou krásku musel být určitě tvrdý oříšek. Po 3 týdnech bojů a naprosté nezáliby k cvičení přišel naprostý zlom. Nádherná Stone si cvičení oblíbila natolik, že se stala skoro závislá na zvedání činek a pocitu síly.

Cítíte se trochu jako Hulk. Chápu, jak se díky tomu můžete cítit silní i psychicky. Bylo to skvělé, vzpomínala na svou přípravu a nabytou sílu herečka.

Související články

Další články