Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Emma Stone čeká miminko: Oscarová herečka o dítěti mlčí, prozradila ji procházka

Emma Stone čeká miminko: Oscarová herečka o dítěti mlčí, prozradila ji procházka
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
bříško
Sotva se Emma Stone (32) v roce 2020 tajně provdala, už rozvířila spekulace o těhotenství. Oscarová herečka, která je známá tím, že své soukromí střeží jako oko v hlavě, byla při procházce ulicemi Los Angeles zachycena s těhotenským bříškem. Sama ohledně dítěte mlčí, ale zdroj z jejího okolí deníku Daily Mail potvrdil, že čeká miminko.

Oscarová herečka Emma Stone se v roce 2020 při přísně střeženém obřadu tajně provdala za svého přítele Davea McCarryho. O Stone je známo, že si na soukromí zakládá a její fanoušci se tak často nedozví nic, co by sama nechtěla, aby věděli.

V pondělí začala americkými médii kolovat informace, že je Emma těhotná a brzy se stane maminkou. Fotografové ji zachytili při procházce ulicemi Los Angeles, na kterých má jasně kulaté bříško. Herečka sama se ke spekulacím nevyjádřila, podle zdroje deníku Daily Mail je ale skutečně v očekávání

„Emma skutečně čeká miminko a život v manželství si užívá,“ potvrdil zdroj z hereččina blízkého okolí. Deník zveřejnil i fotografie, kde je Stone s bříškem a zdá se, že důkazy o těhotenství jsou už nevyvratitelné.

Mlčenlivost

Emma Stone i Dave McCarry o těhotenství zarytě mlčí a k fotografiím ani slovům zdroje z jejich okolí se nevyjádřili. Herečka přitom spekulacím o očekávání čelila už v říjnu, tehdy ale její bříško nebylo tak viditelné.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy