Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Emma Smetana zuří: Na luxus za 17 milionů i na covid dávky prý měla s Jordanem plné právo

Emma Smetana zuří: Na covid dávky prý měla s Jordanem Hajem právo
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
REAKCE

Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana (34) a herec a muzikant Jordan Haj (33) sice cítili předloni potřebu říci si o covid dávky pro umělce „v nouzi“, přesto ale nebyli na mizině, když si loni pořídili byt za 17 milionů, dost důležitou část z toho přitom platili z vlastních zdrojů. Řada lidí je znechucená. Ale to i samotná umělkyně, která své duševní pochody sdílela na Instagramu.

Jordan Haj se posmíval

Muzikant Jordan Haj i bývalá hvězda DVTV Emma Smetana měli v době, kdy požádali o finanční podporu za covid lockdowny, zajištěné příjmy z jiných svých činností, přesto patrně cítili, že mají plný právní i morální nárok také stát „připravit“ o pár desítek tisíc korun​ z daní nás všech. Šlo o výzvu ministerstva průmyslu a obchodu pro umělce, kterým zákazy vystavily stopku v jejich vystupování. Později dvojice také v době, kdy řada jiných živořila, odjela na dva měsíce na Bali.

Někteří na tom nevidí vůbec nic špatného, jiným to hnulo žlučí.

„Je to k nevíře, ale po cca 14 měsících intenzivního cestování po hitech celýho světa mi pomalu dochází mejch šede od státu, takže po příjezdu do Prahy bude koncert,“ posmíval se kritikům Jordan.

Pobouření

Nejnovější zjištění redakce eXtra.cz, že si pár kromě toho loni pořídil byt za 17 milionů (z toho skoro 8 milionů měli díky svému umu a úspěchům našetřeno), některé lidi ještě víc pobouřila.

„Chudáci, a najednou mají na byt za 17 mega a ještě dostali (covid dávky – pozn. red.). Je to děs,“ zlobí se v diskusi pod článkem Věra.

„A rodiče, co lítali od učení do práce, z práce k plotně a zase k učení a padali na hubu únavou, protože měli děti doma, tak ti nedostali nic,“ rozčílilo Romanu.

„A o tom to celé bylo,“ myslí si Milan.

Emma s Jordanem se ale dočkali i podpory. „Nezáviďte. Kdybyste se dobře učili, mohli jste mít taky peníze,“ rýpe do kritiků paní Eva.

Emma Smetana: Na dávky jsme měli právo!

K informacím o bytu a o dávkách se v úterý vyjádřila i sama Emma Smetana. Vypadá to, že nad věcí už moc není. Ostře zkritizovala naši redakci s tím, že informace o bytě ohrožuje její dcery (údaje jsou ale veřejně dostupné a redakce neuveřejnila žádnou fotografii a už vůbec ne adresu místa ani žádný detail, který by někoho mohl přesně navést). Pouze jsme v široce medializovaném případu přinesli zajímavé doplňující informace.

A v kritice pokračovala směrem k čtenářům.

Mně je slušně řečeno nevolno z každého, komu způsobuje vnitřní újmu podezření, že někdo jiný není neslušně řečeno v p**eli, nebo se má dokonce dobře. Soudě dle množství článků o dotacích, na které jsme měli plné právo, a proto jsme je také dostali, a soudě podle toho, že každý den přibývají nově zveřejněná jména na pomyslném seznamu umělců, kteří ‚si polepšili‘, ‚shrábli‘, ‚nahrabali si‘, ‚vyžebrali prachy‘ od státu a přitom nebydleli na ulici, je takových lidí mezi námi dost,“ spekuluje na svém Instagramu.

„Čtenářů, kteří se rádi od srdce na**rou. V článku si sice přečtou, že umělci měli na dotaci nárok, ale stejně je to drzost, že jim to nebylo blbý, že jo?“ dodala ironicky Smetana a v podstatě tak shrnula pocity mnoha z těch, kteří ji s jejím partnerem kritizovali.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy