Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Emma Smetana září štěstím: Pochlubila se těhotenským bříškem a roztomilou Lennon

Emma Smetana září štěstím: Pochlubila se těhotenským bříškem a roztomilou Lennon
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
TĚHOTENSTVÍ
Emma Smetana na Instagramu ukázala těhotenské bříško. Uznávaná moderátorka a zpěvačka si užívá pracovního volna na exotické dovolené, kam vytáhla i partnera Jordana Haje a jejich roztomilou dcerku Lennon, která roste jako z vody a brzy se bude těšit z bratříčka nebo sestřičky.

Emma Smetana (32) je se svou rodinou, partnerem Jordanem Hajem a dcerkou Lennon, na Bali. Společně si užívají exotické krajiny a rodinného klidu. „Na krku zaschlá čerstvá aloe vera, co nám roste na zahradě a co nám léčí spáleniny od nečekaně silného slunce. Na čele polibek od toho, kdo dal mému životu nový rozměr a s kým zanedlouho darujeme život druhé lidské bytosti,“ uvedla moderátorka pod fotkou, kde je spokojeně se svým partnerem a ukazuje miminko na cestě.

Známá moderátorka z internetového projektu DVTV se pochlubila i svou první dcerou Lennon. „Za námi děťátko č. 1 s čelovkou na hlavě, po vzoru pohádkové Dory zkoumá prales." Šťastná rodina tráví pohodové chvíle. "V hlavě stoický klid, po strašně – příliš – dlouhé době,“ uvádí Emma a dodává, že v pralese neslyší nic kromě mohutného vodopádu.

Partnerem Emmy Smetany je uznávaný hudebník a režisér Jordan Haj, ten je široké veřejnosti známý mimo jiné díky svému singlu The End Of The World nebo účasti v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Jordan režíroval i řadu videoklipů pro přední české hudebníky a je členem kapely Peter Pan Complex.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy