Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Emma Smetana vyrazila poprvé mezi lidi! Její přítel Jordan to pojal poněkud jinak…

Jordan je pro návrat ptáků z teplých krajin připraven.
Zdroj: extra
+ Dalších 16 fotografií
Emma Smetana je zpět! Po narození dcerky už nastal ten správný čas vyrazit mezi lidi neboli do světa, kde nejsou v hlavní roli miminkovské plínky.

Emma Smetana (28) a Jordan Haj poprvé od narození jejich dcerky Lennon vyrazili ven na společenskou akci! Bylo to ke příležitosti slavnostního otevření jednoho obchodu, který zároveň vybral peníze s pomocí známých osobností pro dobrou věc.

“Poprvé od porodu oficiálně venku,” libovala si pod fotkou s Jordanem a Zorkou Hejdovou mladá maminka Emma.

Známé osobnosti včetně zmíněné Emmy Smetany se zhostily role prodejních asistentů, protože tak chtěly přispět k podpoře dvou mladých talentovaných florbalistů na vozíčku. Část z výdělku z prodeje sportovního oblečení byla poslána Janu Rajznoverovi z Horažďovic a Františku Synkovi z Mostu na jejich každodenní cestovní náklady spojené s tréninkem florbalu. Oba jsou reprezentanty Sportovního klubu vozíčkářů Praha.

Emma byla plná elánu a vypadala velmi spokojeně, možná také proto, že si na malinkatou chviličku mohla odpočinout od malé Lennon, o kterou je momentální péče velice náročná. Co si budeme povídat, šestinedělí sejme snad každou ženu na této planetě.

I přes to, že Emma rodila nedávno, její postava není nejhorší. Zvětšené bříško sice má, ale to je naprosto normální a pochopitelné. Zato její přítel Jordan se předvedl… Vypadal totiž jako schvácený otec, který se jedinkrát nevyspal od narození své dcerky. Jak si jinak vysvětlit jeho přehnaně rozdrbané háro, které už nepůsobilo tak moc cool jako dřív…

Související články

Další články