Emma Smetana (28) a Jordan Haj poprvé od narození jejich dcerky Lennon vyrazili ven na společenskou akci! Bylo to ke příležitosti slavnostního otevření jednoho obchodu, který zároveň vybral peníze s pomocí známých osobností pro dobrou věc.

“Poprvé od porodu oficiálně venku,” libovala si pod fotkou s Jordanem a Zorkou Hejdovou mladá maminka Emma.

Známé osobnosti včetně zmíněné Emmy Smetany se zhostily role prodejních asistentů, protože tak chtěly přispět k podpoře dvou mladých talentovaných florbalistů na vozíčku. Část z výdělku z prodeje sportovního oblečení byla poslána Janu Rajznoverovi z Horažďovic a Františku Synkovi z Mostu na jejich každodenní cestovní náklady spojené s tréninkem florbalu. Oba jsou reprezentanty Sportovního klubu vozíčkářů Praha.

Emma byla plná elánu a vypadala velmi spokojeně, možná také proto, že si na malinkatou chviličku mohla odpočinout od malé Lennon, o kterou je momentální péče velice náročná. Co si budeme povídat, šestinedělí sejme snad každou ženu na této planetě.

I přes to, že Emma rodila nedávno, její postava není nejhorší. Zvětšené bříško sice má, ale to je naprosto normální a pochopitelné. Zato její přítel Jordan se předvedl… Vypadal totiž jako schvácený otec, který se jedinkrát nevyspal od narození své dcerky. Jak si jinak vysvětlit jeho přehnaně rozdrbané háro, které už nepůsobilo tak moc cool jako dřív…