Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Emma Smetana vykopnuta z Novy: Kdo ji nyní nahradí? Ve hře jsou hodně zajímavá jména!

Kdo Emmu nahradí?
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Emma Smetana odešla z Novy a zdá se, že o uvolněný moderátorský pultík bude obrovský zájem. Komu se na Nově dávají největší šance?

Nova propustila Emmu Smetanu a vedení televize to zdůvodnilo reorganizací a optimalizací stavů. Emma prý byla nadbytečná, a tak musela z kola ven. O tom, proč musela odejít, jsme psali ZDE.

„Společnosti CET 21 přistoupila k některým organizačním změnám, které zahrnují i zpravodajství. Byl zúžen počet moderátorů, což vedlo k rozvázání pracovního poměru s moderátorkou Emmou Smetana. Moderování Poledních a Odpoledních Televizních novin nadále zajistí stávající moderátoři TV Nova,“ uvedla pro eXtra.cz mluvčí TV Nova Alžběta Cimová.

Jenže se zdá, že na Nově přece jen jedno volné pracovní místo vzniklo. Kdo Emmu vystřídá? Padají hodně zajímavá jména. Vedení televize momentálně řeší, zda místo po Smetaně zaplní někdo ze stávajících zaměstnanců, nebo přijde nějaká posila zvenčí. Levnější variantou je samozřejmě sázka na ženy, které na Nově již pracují.

Podle našich informací padají dvě jména. Michaela Šmídová, která se specializuje na dění v české politice, má s moderováním zkušenosti. Na webu TN.cz moderuje pořad Vaše téma a diváci si ji pochvalují.

Otázkou je, zda by Šmídová měla o moderování vůbec zájem. Místo po Smetaně je sice prestižní, ale Šmídová má mezi politiky vybudovanou síť informátorů a zřejmě se bude chtít dále profilovat jako politická reportérka.

Druhé jméno je snad ještě zajímavější. Marcela Škábová patří k největším profíkům, kteří se kdy na Nově objevili. Vynikající angličtina jí otevřela dveře do CNN, kde absolvovala náročnou stáž. Má doktorát z psychologie a obrovské zkušenosti před kamerou. Je to žena, která dokáže moderovat bulvární Prásk i klást odborné otázky v seriózním diskuzním pořadu Vaše téma.

Otázkou je, zda by pro ni flek po Smetaně byl vůbec zajímavý. Platí u ní to samé co u Šmídové. Post moderátorky Odpoledních zpráv by zvládla bez problémů, ale je otázkou, zda při její praxi a zkušenostech by to pro ni nebylo málo.

Jisté je, že diváci odchod chladné a arogantně vypadající Smetany uvítali. Ať už její místo obsadí kdokoliv, mají diváci TV Nova velkou šanci, že to nebude žádný studený čumák.

Související články

Další články