Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Emma Smetana v sobě nalezla SEXUÁLNÍ bohyni! Takhle žhavá snad nikdy nebyla!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Emma Smetana natočila novou písničku a následně videoklip. Takhle smyslná a sexy snad nikdy předtím nebyla. Klobouk dolů!

Moderátorka a alternativní zpěvačka Emma Smetana (29) se pochlubila novým videoklipem k písni No Fire, který natáčela společně s přítelem Jordanem Hajem v Londýně.

V klipu Jordan Haj nemá jen hereckou roli, ale dokonce v této písni i sám zpívá. Tudíž jde vlastně o milostný duet. Emma celou dobu ve videoklipu ukazuje, jak moc Jordana miluje, a také to, že jsou opravdu pěkně divoký páreček. V jednu chvíli to vypadá, že jde o jakýsi boj mezi ohněm a vodou. A to je možná ten důvod, proč k sobě tito dva tak úžasně pasují. Zkrátka jing a jang v přímém přenosu.

V písni se Jordan opakovaně táže, jak to, že mezi nimi už není ten pomyslný oheň lásky V té chvíli je všem posluchačům jasné, že o své vlastní lásce tito dva nezpívají. Nýbrž poukazují na mnoho vztahů, které v dnešní době nemají zrovna dlouhého trvání… Možná by bylo dobré se čas od času pozastavit... a podívat se kolem sebe.

Související články

Další články