Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Emma Smetana ukázala dceru: Lennon je kopií maminky, v jednom se ale liší

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
geny
Dcera zpěvačky a novinářky Emmy Smetany Lennon (3) nepatří k dětem, které by se před objektivy kamer a fotoaparátů schovávaly. Naopak, jak říká sama Emma, Lennon je velmi společenské dítě, které na sebe rádo strhává pozornost, až je to s partnerem mnohdy samotné překvapí.

Emma Smetana (31), která dlouhé roky žila a studovala ve Francii, je sice z poloviny umělkyně, ale rozhodně nepatří k prvoplánovým bavičům a lidem, kteří dokáží spontánně a vtipně zareagovat na jakoukoliv situaci. Dcera významného producenta se ve svých vyjádřeních a projevech často hlídá a o to víc ji překvapuje chování její tříleté dcery Lennon.

Ta podle Emminých slov patří k nejméně stydlivým lidem, které zná. Spontánnost, bezprostřednost a naivita, to jsou atributy většiny malých dětí, malá Lennon však jde často až za hranici a moderátorka DVTV se mnohdy diví, po kom jejich holčička takovou komediálnost podědila. V jednom z rozhovorů Emma také přiznala, že dceři doslova závidí, že jí je jedno, jestli její projev někoho zajímá. Tuto vlastnost Emma postrádá a ráda by z ní měla alespoň malou část.

Lennon Marlene Haj Smetana, jak se dívenka celým jménem jmenuje, se stále více podobá mamince Emmě. Z exotického vzhledu tatínka Jordana, který má izraelský původ, zatím moc nepochytila. Musíme ale zdůraznit, že jsou moc krásná rodina.

Mohlo by vás zajímat

Další články