Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Emma Smetana ukázala bříško v plavkách: Dechberoucí snímky z dovolené

Zdroj: Archiv Emma Smetana
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek Emma Smetana (32) vystavuje těhotenské bříško v 7. měsíci v plavkách na Bali, kam odjela se svým partnerem Jordanem Hajem (32) a jejich rozkošnou dcerou Lennon Marlene (4), která roste jako z vody.

Uznávaná moderátorka Emma Smetana (32) zažívá krásné období. V 7. měsíci těhotenství se rozhodla se svým partnerem, muzikantem Jordanem Hajem a jejich čtyřletou dcerou Lennon Marlen odletět na Bali.

Z exotické dovolené sdílí skrze sociální sítě krásné rodinné snímky, dechberoucí indonéskou přírodu a Emma se také pochlubila krásnými snímky v plavkách, na kterých vyniká její těhotenské bříško.

Nezapomenutelné zážitky

„Na krku zaschlá čerstvá aloe vera, co nám roste na zahradě a co nám léčí spáleniny od nečekaně silného slunce. Na čele polibek od toho, kdo dal mému životu nový rozměr a s kým zanedlouho darujeme život druhé lidské bytosti,“ napsala Emma.

Bali si obzvlášť užívá dcera Lennon, která zkoumá všechny krásy netknuté a dechberoucí přírody, které v Česku nejsou k vidění. „Za námi děťátko č. 1 s čelovkou na hlavě, po vzoru pohádkové Dory zkoumá prales,“ dodala.

V galerii se podívejte na rodinné snímky včetně těch těhotenských, které Emma sdílí z exotické dovolené na Bali.

Související články

Další články