Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Emma Smetana šije do Michala Davida: Takhle se dá výborná skladba zk*rvit!

Emma Smetana vypadala na Andělech úchvatně.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
kritika

Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana si v pořadu Prostor X týdeníku Reflex pustila pusu na špacír. Zkritizovala novináře i popovou hvězdu Michala Davida, který podle ní "kurví" hudbu. Svoji kontroverzi naopak nevnímá: „Jistě je na mně série nějakých iritujících prvků pro určitý druh lidí, ale byla by slepá ulička, kdybych tomu chtěla porozumět,“ uvedla.

Pro ostrá slova nešla moderátorka a zpěvačka Emma Smetana daleko. V rozhovoru v pořadu Prostor X týdeníku Reflex se pustila do úrovně české populární hudby, přičemž zmínila i konkrétní jméno.

Michal David reprezentuje to, jak se dá hudba zkurvit

„Dojíždí tu nánosy nevkusu z dob předlistopadových estrád a Michala Davida, který je úžasný skladatel, ale jinak reprezentuje všechno to, jak se dá výborná skladba zkurvit s odpuštěním. Tahle dědictví tady jsou a ten televizní vkus je nějaký, ten hudební vkus je nějaký, ale dynamicky se to proměňuje. Já tady žiju 10 let a mám pocit, že ta evoluce je obrovská,“ uvedla Smetana, která jistě za kvalitní hudbu považuje tu svoji.

Tím to však neskončilo a terčem strážkyně českého vkusu se stali i někteří novináři: „Mám obrovské životní štěstí, které spočívá ve výchově, kdy mě oba rodiče odjakživa vedli k tomu, že zásadní je to, jak mě vnímají ti, co mě fakt znají, co mám v bezprostředním okolí a na jejichž názoru mi doopravdy záleží, vážím si jich a respektuju je. To, že se jednotliví, frustrovaní a z mého pohledu pseudonovináři, které bych spočítala na prstech jedné ruky, rozhodli, že budou mít jako jednu ze svých pracovních agend hejt na mě, z toho si odmítám vydedukovat, že to je pravda,“ vidí Smetana příčinu svého špatného mediálního obrazu.

Rýpla si především do serveru iDnes.cz, který se Smetanou dělal rozhovor, ve kterém padla i tato věta: „A tak my to, že ty naše děti týráme, vlastně víme. Jelikož to děláme my, takže to je v pohodě, že to pak někdo reflektuje. Máme nešťastné týrané děti a zakládáme si na tom.“ Podle moderátorky a dvojnásobné matky byla otázka o zacházení s dětmi „nehorázná“, a proto následovala její odpověď, kterou označila za dada. „Já bych s tím, že to jsou noviny, polemizovala,“ dodala na adresu iDnes.cz.

Byla by slepá ulička, kdybych tomu chtěla porozumět

Hledat chybu u sebe Smetana nechce: „Jistě je na mě série nějakých iritujících prvků pro určitý druh lidí, ale byla by slepá ulička, kdybych tomu chtěla porozumět,“ řekla s tím, že jí příliš nezáleží na tom, co se o ní píše.

Smetana s jejím partnerem Jordanem Hajem se před nedávnem stali terčem kritiky za to, že měli v době, kdy požádali o finanční podporu za covid lockdowny, zajištěné příjmy z jiných svých činností. Šlo o výzvu ministerstva průmyslu a obchodu pro umělce, kterým zákazy vystavily stopku v jejich vystupování. Později dvojice také v době, kdy řada jiných živořila, odjela na dva měsíce na Bali.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy