Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Emma Smetana si vychovává svoji kopii: Dcera Lennon (3) jí je podobná čím dál víc

Zdroj: Archiv Emmy Smetany
+ Dalších 10 fotografií
geny
Krásná Emma Smetana vychovává svého maličkého klona. V českém showbyznysu není moc dětí, které by byly tolik podobné svým rodičům jako právě Lennon Marlene. Čím víc roste, tím je víc podobná mamince Emmě Smetana (31), což dokazují nejnovější snímky, které muzikantka a moderátorka sdílela na sociální síti.

Holčička Emmy Smetana (31) a Jordana Haje je už od narození tak trochu výjimečná oproti běžným dětem…

Dítě s trojím občanstvím

Kromě svého jména, které se skládá z pěti slov, se pyšní i trojím občanstvím. Malá Lennon Marlene Haj Hossein Smetana má kromě českého občanství ještě francouzské a izraelské. Lennon s rodiči odmala hodně cestuje po světě i po republice. Berou ji s sebou na koncerty, kde si Lennon po skončení vystoupení občas na pódiu ráda střihne vlastní číslo.

Emma může být na dceru ohromně pyšná. Nejenže z ní roste na první pohled její kopie, ale Lennon oplývá i vlastnostmi, které by jí mohla závidět. Emma, která dlouhé roky žila a studovala ve Francii, je sice z poloviny umělkyně, ale rozhodně nepatří k prvoplánovým bavičům a lidem, kteří dokáží spontánně a vtipně zareagovat na jakoukoliv situaci.

Nebojácná Lennon

Dcera významného producenta se ve svých vyjádřeních a projevech často hlídá a o to víc ji překvapuje chování její tříleté dcery Lennon. Podle Emmy je Lennon nejméně stydlivý člověk, kterého zná. Pokud jí tato vlastnost alespoň částečně vydrží, v kombinaci s krásou po mamince se tato dívenka ve světě rozhodně neztratí.

Podívejte se do naší galerie na krásné rodinné snímky, které Emma pořídila zřejmě na dovolené. Podle písku, který má Lennon ve tváři, to ale na dovolenou na horách zrovna nevypadá.

Související články

Další články