Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Emma Smetana se ukázala poprvé po porodu bez podprsenky: Taková mamina je snem každého chlapa

Emma Smetana je krásná!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 29 fotografií
Emma Smetana je všestranně nadaná žena. Kromě moderování se také věnuje zpěvu, ale její hlavní pracovní náplní je být mámou na plný úvazek. Emma si nenechala ujít posledních pár slunečných dní a vyrazila se svou dcerou na procházku. Zvolila outfit, kterým potěšila jistě nejednoho kolemjdoucího pána. Nevzala si totiž pod svůj top spodní prádlo.

Novopečená maminka Emma Smetana (29) je žena mnoha tváří. Jako moderátorka se vždy snaží působit inteligentně, věcně a seriózně. Ale jakmile se ocitne na pódiu s mikrofonem v ruce, rázem se z ní stává sexy diva.

Střídá jeden šílený účes za druhým a nevyhýbá se ani dost odvážným modelům. Jako máma malé dcerky Lennon Marlene funguje na sto procent. Před pár dny se pochlubila na sociálních sítích fotkou z procházky se svou roztomilou holčičkou.

Emma si nenechala ujít krásné podzimní počasí a vyvenčila svou ratolest. I když je to máma na plný úvazek, tak nezapomíná pečovat ani o sebe. Zpěvačka vypadá perfektně a navíc umí vždy překvapit.

Tentokrát si nevzala pod svůj top spodní prádlo a vypadala opravdu sexy. Emma dokazuje, že i když jste mámou, tak můžete mít pořád šmrnc.

Související články

Další články