Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Emma Smetana se spustila s Josefem Trojanem: Jordan Haj vyrukoval s podivnou odpovědí

Emma Smetana se spustila s Josefem Trojanem: Jordan Haj vyrukoval s podivnou odpovědí
Zdroj: Profimedia.cz/Expres.cz
+ Dalších 9 fotografií
vztahy
Po noční procházce Emmy Smetany (32) a Josefa Trojana (19) zůstává ve vzduchu velký otazník. Lidé neví, co měly znamenat všechny ty letmé doteky a objetí. Herec a hudebník Jordan Haj (31) má však od začátku jasno, jak moc své partnerce věří a jak se k celé situaci staví.

Po premiéře filmu Šarlatán se jeho hvězda Josef Trojan vydal s moderátorkou Emmou Smetanou na noční procházku, při které se k sobě tak nějak "měli". A vypadalo to, že jde o romantiku. Smetana se k celé situaci nijak nevyjádřila a vydala se svého miláčka Jordana Haje podpořit na natáčení Tvoje tvář má známý hlas

Pro CNN Prima News Showtime Jordan promluvil a vypadá to, že z jeho strany se nezměnilo vůbec nic. "Jak nás to ovlivnilo? Ta externí lživá informace nedokáže moc zasáhnout do reality," vysvětlil v pořadu. Zřejmě své dlouholeté partnerce doopravdy věří a z noční procházky si nic nedělá. A moderátorka má opravdové štěstí, že někoho takového má.

Kostrbaté vysvětlení o důvěře a silném vztahu

"Ve chvíli, kdy by to do reality zasáhlo, což myslím, že se právě může dít mnoha lidem, co si třeba nejsou sami jistí svým světem a nežijou na něj tak napojený jako třeba my, na sebe navzájem s přáteli, s rodinou v tom vztahu a ta komunikace třeba v tom životě těch lidí není tak krystalická jako u nás doma, tak si dovedu představit, že najednou tady ten vnější zásah, kterej je strašně zákeřnej, když najednou někdo řekne, že něco nějak je a ty víš, že to tak není, tak je otázka nakolik jako seš si ty jistá tím, jak věci jsou a ve chvíli, kdy ty seš si jistá, jak věci jsou, tak vlastně se tě to nemůže doopravdy moc dotknout," vysvětlil Haj v pořadu. Naznačil tím, že jejich vztah považuje za silný a své partnerce důvěřuje. I když poněkud kostrbatě.

Po vzpomínané procházce to vypadalo, že zřejmě bude v jejich vztahu kapánek dusno, avšak teď to vypadá, že opravdu o nic nešlo. Ale stále zůstaly otázky, co měly všechny ty doteky a objetí znamenat...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy