Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Emma Smetana povečeřela s neusvědčeným vrahem. Policisté nenašli tělo

+ Dalších 8 fotografií
Emma Smetana (31) vyrazila kvůli natáčení svého posledního klipu až na jih Španělska. Kromě svého týmu s sebou vzala i svého partnera Jordana Haje a byla to jízda od začátku do konce.

Moderátorka, zpěvačka a máma v jedné osobě Emma Smetana se kvůli klipu pro svůj nový singl Over rozhodla vyrazit až na samotný jih Španělska do Almérie. Právě tam se nachází jediná oficiální prérie v Evropě. Už samotná cesta byla víc než dobrodružná, protože celý Emmin tým, který se skládal z jejího partnera Jordana Haje, kameramana, ostřiče, režiséra a střihače, strávil přes 30 hodin v dodávce jenom při cestě tam.

Policie jim zakázala točit

Samotné natáčení na místě trvalo čtyři dny, a to za celkem bojových podmínek. Celý tým sužoval hlad, žízeň a nedostatek spánku. To vše nejspíše mělo za následek, že se celý tým rozhádal. Poté následovalo bizarní setkání s policisty. Ti je vykázali z lokace, kde byl zákaz natáčení, aby jim záhy nato doporučili jinou lokaci, kde zákaz natáčení byl taktéž, ale jejich potřeba to řešit ne. Na druhé lokaci zas tamější obyvatel, který se objevil odnikud, požadoval opět ono povolení k natáčení. Emma jej ale umlčela rtěnkou francouzské značky.

Neprokázali vinu, nenašli tělo

Vše vyvrcholilo momentem, kdy se naskytla příležitost ochutnat tradiční španělskou Paellu s neznámým cizincem. Z něj se k údivu všech vyklubal muž trestně stíhaný za vraždu, u kterého soud nakonec rozhodl o jeho nevině z důvodu nedostatečných důkazů. Policistům se údajně nepodařilo najít tělo zavražděného.

Na Emmu však působil už při samotném jídle dost „vražedně“ a po tom, co si ho vygooglila, musela dát svým instinktům za pravdu. Emma je ale přesvědčena o tom, že vše zlé je nakonec k něčemu dobré. S klipem je velmi spokojená a při dalším natáčení vizuálu k některé z jejích písní je odhodlána do toho jít se stejným týmem znovu.

Související články

Další články