Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Detaily napadení Jordana Haje: Podle svědka byl arogantní, sprostý a měl problém s ušima

Výprask Jordana Haje: Podle svědka byl sprostý a měl problém s ušima
Zdroj: se souhlasem E. Smetana, se souhlasem J. Haje, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
napadení

Zpěvačka Emma Smetana (34) a její druh Jordan Haj (33) měli o víkendu nepěkný konflikt na koncertě ve Žlutých lázních. Podle umělkyně její partner údajně dostal nakládačku zcela bezdůvodně. Redakce eXtra.cz ale hovořila se svědkem, jehož verze už nemůže být od té její odlišnější.

Emma Smetana: Pravda, nebo lež?

Bývalá osobnost TV Nova nebo DVTV Emma Smetana tvrdí, že sekuriťák ji a hlavně jejího Jordana napadl bezdůvodně a prý jen proto, že chtěli na koncert přivést redaktora kvůli domluvenému rozhovoru.

„Po půl hodině, kdy jsme to neúspěšně řešili vysílačkami přes produkci festivalu, jsme se pro něj s Jordym rozhodli dojít ke vstupu osobně. Sekuriťák mi vytrhával z ruky pásku, kterou jsem pro novináře donesla, a mluvil sprostě. Jordy ho dost důrazně poprosil, aby se choval slušně – a rovnou dostal první ránu. Na zemi pak další dvě,“ svěřila se na svém Instagramu Smetana.

Redakce eXtra.cz získala ale vyjádření svědka, který má podle svých tvrzení informace o incidentu z první ruky. Stál přímo u jádra konfliktu.

„Toho pana aroganta, který na mě působil vylitě, nepleskla ochranka, ale borec, co tam hlídal přívoz. Ve skutečnosti lezl, kam neměl, na molo k přívozu, kam nikdo z bezpečnostních důvodů nesmí. A i když mu to říkal podesáté, nebyl to schopný pochopit. Pak začal být ještě sprostý. Ten týpek vydržel deset minut nechat si nadávat, jaký je koště, m**ka a podobně. Má můj obdiv,“ tvrdí svědek konfliktu.

Rozporuje také počet ran, kterými se Hajovi mělo dostat „výchovného ponaučení“.

„Stačila jedna. Kdyby mu jich dal víc, neodejde po svých a neodřídí to odtamtud,“ udává muž.

„Ale strašně zajímavé je, že dotyčnej chlapík odmítl pomoc od místních záchranářů, dýchnout samozřejmě taky, normálně v klidu odjel, ale hele, instagramová kauzička je na světě,“ diví se zdroj s nadsázkou vyjádření Smetany. Vysvětlil také základ konfliktu. „I kdyby byla pravda, co ta jeho píše, tak novinář se snažil projít vstupem určeným pouze pro lidi, kteří jdou v doprovodu tamtoho sekuriťáka pouze na ten přívoz. Proto by žádný redaktor, i kdyby měl pásků osmdesát, tamtudy do areálu ani vstoupit nemohl,“ doplnil svědek.

Na místě byli i policisté. „On si je zavolal. Přijeli a hned zase odjeli,“ doplnil. 

„Na místě jsme zasahovali. Jednalo se o napadení mezi dvěma muži. Celou touto událostí se policisté zabývají a prošetřují ji pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití,“ uvedl pro eXtra.cz mluvčí pražské policie Richard Hrdina. Podle jeho vyjádření to samozřejmě vůbec nevypadá, že by údajné napadení mělo být v rozsahu, které popisuje Emma Smetana, do samotného závěru vyšetřování se ale ještě může právní kvalifikace změnit. A za viníka ostatně mohou veřejné orgány označit jednu i druhou stranu.

Co myslíte: Má pravdu Emma Smetana, nebo svědek konfliktu, který ho popisuje úplně jinak?

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy