Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Emma Smetana okouzlila Karlovy Vary bundičkou a nezvyklou pokrývkou hlavy

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
móda
Na čtvrteční přehlídce Pietro Filipi v Karlových Varech se ukázala řada známých osobností. Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (31) znovu dokázala, že se nebojí na módním poli experimentovat. Kdo další v Karlových Varech zářil?

Emma Smetana (31) ukazuje, že když máte francouzské vychování a vysoký morální kredit, že můžete mít i parádní předpoklady cítit nejnovější módní trendy. Moderátorka DVTV a velmi dobrá zpěvačka dorazila na přehlídku Pietro Filipi v Karlových Varech ve velmi dobré náladě. Vyzbrojila se originální bundičkou a nezvyklou pokrývkou hlavy. A moc jí to slušelo.

Karlovy Vary si zamilovala také družka miliardáře Karla Janečka (45). Lilia Khousnoutdinova se vyzná nejen v lásce a harmonii, ale také v luxusní módě. Její outfit byl také velmi vydařený.

Ve velmi dobré formě se ukázala také zpěvačka Martina Pártlová, která působí v komickém uskupení 3v1. Martina všechny přítomné muže okouzlila půvabem a dekoltem. Na ostatní krásné dámy se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články