Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Emma Smetana odpálkovala zuřící maminu: Na rozdíl od tebe jsem fit, nezáviď!

Emma Smetana odpálkovala zuřící maminu: Na rozdíl od tebe jsem fit, nezáviď!
Zdroj: Se souhlasem Emmy Smetany
+ Dalších 5 fotografií
Útoky se stupňují

Emma Smetana (33) schytala na Instagramu další kritiku. Té se tentokrát dočkala od fanynky, které se nelíbilo, v jak dokonalé formě Emma je. Nadávat se rozhodla na její oholené podpaží, spodní prádlo i ploché bříško. A její útoky nezůstaly bez odezvy.

Závidí jí prádlo i oholené tělo

"Je krásný, že má Emma Smetana 24 dní po porodu plochý břicho, ladící prádlo, oholený podpaží, uklizenou kuchyň a úsměv na tváři," ozvala se jedna závistivá fanynka. Ta se také stala maminkou, oholené podpaží a ladící spodní prádlo je pro ni ale pouze nedosažitelný sen, což svádí na mateřství.

Chtěla si tedy alespoň šťouchnout do Emmy (33), která dostává v posledních dnech beztak pořádnou čočku. Lidem se totiž nelíbí její a Jordanovy výchovné metody.

Tak promiň, že mi to sluší

Jordan (32) rozbouřil vody českého Instagramu kontroverzním videem, na kterém vláčí své ani ne měsíční miminko jako mrtvého králíka a následně si ho přehazuje přes rameno. Emma zase schytala kritiku za to, že dcerku vystavila na sluníčku. Teď se do ní navíc pustila fanynka za to, že vypadá moc dobře. Zdá se, že nic z toho, co pár udělá, není veřejnosti dost dobré.

"Tohle se mě dotýká," zareagovala Emma Smetana. "Každá jsme jiná, každá žijeme jinak, v jiném tempu a každá z nás o sobě pochybuje jiným způsobem. Mrzí mě, že někomu ubližuje vidět, že jsem měsíc po porodu celkem fit. Jestli Vás to potěší, taky mám svá trápení. Ale nepoužívám Instagram k jejich ventilaci," odpálkovala závistivou fanynku, která by si měla jít raději dát sprchu.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy