Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Emma Smetana o seznámení s Hajem: Doporučovali mi, abych s ním nechodila

+ Další 3 fotografie

Bývalá moderátorka Emma Smetana (34) a její muzikantský partner Jordan Haj (33) spolu tvoří pár už dlouhých čtrnáct let. V době, kdy se seznámili, to ale vůbec nevypadalo, že by to těm dvěma nejen vydrželo tak dlouho, ale ještě spolu založili rodinu. V rozhovoru pro talk show 7 pádů Honzy Dědka povyprávěli historku o svém seznámení a jestli to byla láska na první pohled.

Jordan alias Aladin

Málokterý pár českého showbyznysu má tak pevné pouto a ustojí to, že se stanou veřejně známými osobnostmi. Emmě Smetana a Jordanu Hajovi se to povedlo a i když se párkrát během let, co jsou spolu, nad jejich vztahem zatáhlo, všechny krize nakonec ustáli a teď jsou dokonce šťastnými rodiči dvou krásných holčiček s netradičními jmény Lennon Marlene a Ariel Avu.

Známý pár v primácké talk show 7 pádů Honzy Dědka zavzpomínal na své seznámení, po kterém přišla nenávist. „Potkali jsme se v Praze, v Celetné ulici. Je tam krásná barokní fasáda, na kterou se promítaly filmy Petra Nikla, a na ten zážitek mě vytáhl můj bratranec," začala Emma s vyprávěním o prvním dni, kdy se setkala se svým budoucím životním partnerem. "Když jsem chtěla odejít, protože mi byla zima, zadržel mě, že přijdou jeho noví kamarádi a řekne jim, aby přinesli deku," dodala.

"A pak se na mě snesla deka,“ pokračovala romanticky bývalá moderátorka. O romantice přitom ještě dlouho nemohla být řeč. „Hodil jsem na ni deku a vycenil hodně bílé zuby. Říkala, že jsem vypadal jako Aladin,“ upřesnil Jordan. „Vystoupila postava z mých dětských snů, řekl ahoj, jsem Jordan. To bylo před 14 lety," doplnila svého partnera Smetana.

Nakonec ji ulovil

"Byl to hned takový lovehate,“ vzpomínala Emma. „Dva týdny jsme se okatě nesnášeli, ukazovali jsme si, kdo je víc, to větší sebevědomí. Já jsem ale nebyl moc intelektuální,“ prohlásil Jordan, ale podle své lásky na tom byl prý líp než většina devatenáctiletých kluků.

"Uplatňovala jsem tehdy velmi omezenou českou slovní zásobu. On na tom nebyl o moc líp. Ale vtipnej byl. Má arzenál vtipných historek, tak to vystřílel hned 5. srpna 2008. Pak nastoupily traumatické příběhy, historky z dětství, kdy holku dojmeš,“ prozradila Smetana, na co se nechala Hajem namotat.

„Bratranec mi doporučoval, abych s ním nechodila. Věděl, že to je člověk na ženském trhu úspěšný. Ale já byla hodně úspěšná na mužském trhu,“ řekla zpěvačka sebevědomě. „Hned jsme si řekli, kolik jsme kdo měl partnerů,“ překvapil Haj a naznačil, že šlo o vysoké počty. „Počítala jsem s tím, že když tak si to srdce zlomím, ale že to stejně bude stát za to,“ uzavřela téma jejich seznamování Emma Smetana.

Celý rozhovor sledujte v 7 pádech Honzy Dědka dnes ve 21.35 na Primě!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy