Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Emma Smetana konečně promluvila o konci: Že mě musela vyvádět ochranka? Povím vám, jak to bylo! Jsem stále zaměstnancem TV Nova

Emma Smetana konečně zapomněla na bobříka mlčení a promluvila o svém konci na TV Nova. Co prozradila?

Emma Smetana dost nečekaně skončila na TV Nova. Objevily se informace, že její odchod byl dost akční a že ji musela vyvádět ochranka.

Emma Smetana přijala pozvání od Daniely Drtinové a pro internetový pořad DVTV se více rozpovídala o tom, co se dělo na Nově.

„Řeknu jen osobní pocit. Je to pro mě úleva. Třeba už nikdo nemůže omezovat mou svobodu projevu. Z toho se celkem raduji,“ uvedla Emma Smetana (28) v rozhovoru s Drtinovou.

Pak se jí Drtinová ptala, zda rozchod s Novou byl bouřlivý. „Ani ne. Já jsem si tedy přečetla, že jsem ztropila nějakou hysterickou scénu a že mě vyváděla ochranka. Nebylo to tak. Bylo to poklidný. Já jsem se divila, že to nepřišlo dřív. Tudíž se to odehrálo poměrně civilizovaným způsobem,“ uvedla Emma.

Emma dále uvedla, že do konce května je smluvně stále zaměstnancem TV Nova. Má vůči firmě závazek mlčenlivosti. Ale ráda by národu něco sdělila, takže se chce poradit s právníky, jak bude moci promluvit. Chtěla by prý mluvit o etických principech.

Tak uvidíme, jaké životní prohlášení Emma Smetana chystá

Související články

Další články