Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Emma Smetana jako fanynka číslo jedna: Hlasitě podporovala Jordana Haje v Tvoje tvář má známý hlas

Emma Smetana jako fanynka číslo jedna: Hlasitě podporovala Jordana Haje v Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: nubia My Prague
+ Dalších 7 fotografií
podpora
Krize mezi Emmou Smetanou (32) a Jordanem Hajem (31) se nejspíš nekoná. Moderátorka totiž svého přítele přijela podpořit na jeho vystoupení v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nebála se hlasitých pokřiků a potlesku. Spekulace, že Emma chová city k hercovi Josefovi Trojanovi (19) jsou už minulostí.

Na první vystoupení Jordana Haje v televizní show Tvoje tvář má známý hlas dorazila mezi publikum i jeho přítelkyně Emma Smetana (32), která ho podporovala láskyplnými pohledy a hlasitým pokřikem. Zkušený zpěvák si v soutěži zazpíval píseň Treasure od Bruno Marse. "Přál bych si vždy napodobit daného interpreta tak, aby to byla pocta tomu umělci, a ne výsměch,“ doufal zpěvák ještě před začátkem soutěže. To se mu také splnilo a vystoupení předvedl na jedničku. Emma na konci nezapomněla na bouřlivý potlesk, díky kterému se Jordan usmíval od ucha k uchu.

Nedávno kolovaly zvěsti, že mají Emma a Jordan krizi ve vztahu. Moderátorka totiž byla přistižena při večerní procházce s Josefem Trojanem po premiéře filmu Šarlatán. Došlo na letmé dotyky a objímání. Herec poté Emě půjčil své sako jako pravý gentleman a z afterparty odešli společně. Zanedlouho na místo dorazil i moderátorčin přítel, Emmu tam už ale nenašel.

„Když se dostaneš do spárů bulváru, tak vlastně přecházíš (na určitou dobu) na velice speciální dietu, kdy máš na jídelníčku jen prdel, hovna a toaleťák od hoven,“ vyjádřil se dříve ke spekulacím o nevěře drsně Jordan. Web Super.cz navíc informoval jeden z očitých svědků, který pár spatřil na natáčení Tvoje tvář má známý hlas, že se partneři rozhodně nesnažili o žádné divadlo. „Chovali se k sobě moc hezky a je na nich vidět, že se mají rádi. Už to, že ho přišla podpořit, mluví samo za sebe,“ vylíčil webu zdroj ze zákulisí známé show. Údajná krize tak byla nejspíš jen pouhou domněnkou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy