Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Emma Smetana jako divoká PUNK matka! Tahle holka už ztratila všechny zábrany!

PUNK MATKA, A NEBO SERIÓZNÍ NOVINÁŘKA?
Zdroj: instagram
+ Dalších 27 fotografií
Moderátorka a zpěvačka v jednom Emma Smetana je matkou, kterou jen tak na ulici nepotkáte. Podprsenka místo trika na ven? Pročpak by ne?

Emma Smetana (29) opět boří hranice jako matka na mateřské. Když se ženě narodí miminko, většinou se stane to, že se zklidní a stane se usedlejší ženou. U Emmy se stal naprostý opak. Poté, co porodila svoji roztomilou dcerku Lennon, jakoby se v ní veškeré hranice zrušily. Skládá, zpívá, moderuje, ale také experimentuje se svými vlasy.

Naposledy si změnila růžové vlasy na zelené s tím, že to zkrátka a dobře patří k její alternativní hudební tvorbě. Většina fanoušků ji obdivuje právě za její odvahu takhle si pohrávat se svými vlasy, ale i za to, jaká to je bezstarostná mladá maminka.

Malou Lennon totiž Emma nafotila, jak leží v ledničce mezi jogurty a paštikami… samozřejmě že malá Lennon ve vysokých vedrech v ledničce nestrávila celé odpoledne! Ale musíme ocenit humor Smetany a i jejího partnera Jordana Haje.

“Rodičové. Takhle jsem si to kdysi představovala a takhle to najednou opravdu je… Děkuju, lásko…,” napsala Emma k jedné z fotek, kde pózuje se zelenými vlasy v objetí své životní lásky Jordana.

Emma řekla, že se po odchodu z televize Nova cítí být volná. Momentálně pracuje i jako seriózní novinářka, která má ke svému divokému vnitřnímu já asi velmi daleko… S jistotou se dá říct, že je Emma ženou mnoha tváří… a vůbec to není na škodu.

Související články

Další články