Emma Smetana (29) opět boří hranice jako matka na mateřské. Když se ženě narodí miminko, většinou se stane to, že se zklidní a stane se usedlejší ženou. U Emmy se stal naprostý opak. Poté, co porodila svoji roztomilou dcerku Lennon, jakoby se v ní veškeré hranice zrušily. Skládá, zpívá, moderuje, ale také experimentuje se svými vlasy.

Naposledy si změnila růžové vlasy na zelené s tím, že to zkrátka a dobře patří k její alternativní hudební tvorbě. Většina fanoušků ji obdivuje právě za její odvahu takhle si pohrávat se svými vlasy, ale i za to, jaká to je bezstarostná mladá maminka.

Malou Lennon totiž Emma nafotila, jak leží v ledničce mezi jogurty a paštikami… samozřejmě že malá Lennon ve vysokých vedrech v ledničce nestrávila celé odpoledne! Ale musíme ocenit humor Smetany a i jejího partnera Jordana Haje.

“Rodičové. Takhle jsem si to kdysi představovala a takhle to najednou opravdu je… Děkuju, lásko…,” napsala Emma k jedné z fotek, kde pózuje se zelenými vlasy v objetí své životní lásky Jordana.

Emma řekla, že se po odchodu z televize Nova cítí být volná. Momentálně pracuje i jako seriózní novinářka, která má ke svému divokému vnitřnímu já asi velmi daleko… S jistotou se dá říct, že je Emma ženou mnoha tváří… a vůbec to není na škodu.