Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Emma Smetana dvojnásobnou maminkou: Holčička dostala jméno jako prací prášek

Zdroj: Se souhlasem Emma Smetana
+ Dalších 5 fotografií
porod

Moderátorka Emma Smetana (33) se stala dvojnásobnou maminkou. Druhého potomka má s partnerem Jordanem Hajem (32), se kterým již vychovávají jejich dceru Lennon Marlene (4). Pohlaví miminka si nechávali rodiče až do poslední chvíle pro sebe.

Uznávaná zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (33) se stala dvojnásobnou maminkou. S partnerem Jordanem Hajem, se kterým má již čtyřletou dceru Lennon Marlene, oznámili radostnou novinku na sociálních sítích.

Emma trávila pokročilý stav těhotenství více než měsíc v Indonésii, a to konkrétně na Bali, kde jí dělali společnost jak její partner Jordan, tak jejich rozkošná dcera Lennon, ze které se nyní stala velká sestra.

Gratulace

Pod oznámením radostné novinky se vmžiku začaly objevovat desítky gratulací. Emma Smetana porodila druhou holčičku, která dostala velmi neobvyklé jméno Ariel Ava Smetana. Těžko říct, kde hledali Emma Smetana a Jordan inspiraci. Ariel je sice jméno animované mořské panny, ale také značka pracího prášku. Tak kdo ví.

Nic na tom ale nemění, že dvojnásobní rodiče zažívají jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě. "Buďte všichni zdraví, šťastní, milovaní a hlavně spolu. Ariel - žij, miluj, buď zdravá, milovaná, tvořivá, láskyplná, odvážná, upřímná a v lehkosti a moudrosti tanči každým dnem tvého krásného života," napsala Tamara Klusová dojemný komentář.

Malá Ariel Ava se narodila 12.4.2021 v odpoledních hodinách. Celé rodině přejme hodně štěstí a lásky!

Související články

Další články