Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Emma Smetana dostala vyhazov z Novy a teď oplakává tatínka: Neprobral se z kómatu!

Emma má k tatínkovi blízko.
Zdroj: Profimedia.cz
Hned poté, co dostala padáka z televize Nova, tak odcestovala do Paříže. Vypadalo to spíš, že Emma Smetana (28) zdrhá před palbou kritiky, kdy se jí lidé posmívali, ale ono to bude mít jiný důvod. Její tatínek Jiří tam leží v nemocnici a stále se neprobral z kómatu. Jeho stav je dost vážný.

„Vůbec to s ním není dobré. Několik měsíců už leží v kómatu a nikdo neví, jestli se ještě probudí,“ svěřil Blesku dobře informovaný zdroj z moderátorčina okolí. Sama Emma se ke zdravotnímu stavu svého tatínka nechce vyjadřovat.

Jiří Smetana (70), který je uznávaným hudebním producentem, byl v Praze hospitalizován kvůli podezření na vážné onemocnění – rakovinu slinivky. Musel podstoupit těžkou operaci, při které mu lékaři vyoperovali kus slinivky, žlučník a dokonce i část dvanácterníku.

Jenže to k ničemu nevedlo. Kdyby to předtím věděli, tak celou operaci odpískají, protože to mělo nulový účinek. Rakovina to totiž nebyla, ale šlo o vzácný druh zánětu, který zapříčinila jeho vlastní imunita.

„Beru to tak, že jsem se znovu narodil – jako cukrovkář, který si musí čtyřikrát denně píchat inzulin, což mi na druhou stranu dalo chybějící řád a rytmus,“ dodal v rozhovoru pro Magazín MF Dnes Jiří Smetana.

Jenže teď už nežertuje, ani vlastně nemůže. Za ty dva roky se jeho zdravotní stav natolik zhoršil, že leží v pařížské nemocnici. Snad mu alespoň pomůže to, že mu teď u lůžku sedává jeho dcera Emma, která má po vyhazovu dost času se starat o nemocného tatínka.

Související články

Další články