Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Emma Smetana bojuje za práva všech: V lásce má být rovnost, řekla eXtra.cz

Emma Smetana
Zdroj: Se souhlasem DVTV/Aktuálně.cz
+ Dalších 5 fotografií
NÁZOR

Půvabná a zároveň chytrá moderátorka Emma Smetana (33) sice už na DVTV nepracuje, kromě mateřství se ale věnuje různým činnostem, které ji baví. Například kývla na spolupráci s iniciativou Jsme fér, která bojuje za rovné podmínky a manželství pro všechny.

Emma Smetana věří rovnosti

„Ráda pomáhám věcem, kterým věřím. A v rovnost šancí i v oblasti lásky věřím bezezbytku,“ uvedla pro náš web moderátorka Emma Smetana.

Co říká na názor některých, kteří sice jsou pro stejná práva a povinnosti, ale spíš pro posílení registrovaného partnerství, a přitom zásadně odmítají, aby se svazky LGBT jmenovaly manželství, to ale už prozradit nechtěla.

„Tímto způsobem už do této debaty vstupovat nechci. Už proto, že debaty přesně o tomto moderuju,“ vysvětlila eXtra.cz.

Překvapení

Při besedách o tématu se dozvěděla pro ni dost šokující věc.

Překvapilo mě, že existují politici, kteří tvrdí, že ve svém okolí nemají jediného homosexuála. Během jedné z debat to tvrdil komunistický kandidát, který paradoxně manželství pro všechny podporuje,“ dodala Emma.

Smetana je nejen moderátorka, ale i zpěvačka a herečka. Do povědomí televizních diváků se dostala v roce 2012, když začala pracovat pro TV Nova, o pět let později se ale se stanicí nerozešla v dobrém. V témže roce začala moderovat rozhovory na DVTV, s touto internetovou platformou už ale také nespolupracuje.

Související články

Další články