Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Emma Smetana a Jordan to schytávají od lidí: S Ariel zacházíte jak s mrtvým králíkem

Lidé se pustili do Emmy a Jordana. S miminkem hodil jako  s "hadrovou panenkou".
Zdroj: Se souhlasem E. Smetany / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
reakce

Moderátorka Emma Smetana (33) se s partnerem Jordanem Hajem (33) stali před necelým měsícem dvojnásobnými rodiči. Po dceři Lennon Marlen přivítali na svět 12. dubna druhou dceru Ariel. Ani ne měsíc po porodu rodiče už svou dceru hrdě vystavují na sociálních sítích. Jeden z příspěvků jejich sledující ale pořádně nadzvedl ze židle. Dvojnásobný tatínek Jordan totiž na jednom z videí, které Emma zvěčnila, zachází se svou ani ne měsíční dcerou jako "s kusem hadru," píšou lidé po zhlédnutí a kroutí hlavou nad rodičovskou zodpovědností a s obavami o zdraví miminka.

Moderátorka Emma Smetana se před pár dny pochlubila, jak dokázala zatočit s poporodními kily, a ukázala svou formu pouhých 24 dní po porodu. Od svých sledujících si po zveřejnění příspěvku vyslechla spoustu chvály, avšak lidské uznání se postupně proměnilo v naprosté nepochopení a znechucení.

Znechucení sledující: S miminkem zachází jako s hadrovou panenkou

Emma se stala dvojnásobnou maminkou před necelým měsícem a stejně jako většina influencerek sdílí své děti na sociálních sítích, a to i svou novorozenou holčičku, kterou natočila na rodinné procházce. Zacházení s miminkem však vytočilo její sledující do běla. Emma se chopila kamery a natočila svého partnera Jordana s malou Ariel, kterou prvně držel za ramínka a pochodoval s ní po silnici, a poté si ji hodil na rameno "jako pytel s bramborama".

"Miminku není ani měsíc", upozornila instagramová stránka VIP bulvárek, kde se pod zveřejněným videem objevily desítky znechucených vzkazů, které směřují k Emmě s Jordanem.

"Kdy si konečně lidé, co mají děti jako hračky a nejsou vůbec zodpovědní, přestanou pořizovat děti," píše jedna ze sledujících.

"Chudák malá. Ještě si ji hodí přes rameno jak pytel brambor," píší další znechucení sledující. Někteří upozornili i na to, že je pro Emmu vlastně důležitější, že ukázala svou formu po porodu, ale neúměrné zacházení s miminkem má být v pořádku. "Z tohohle mi vyhrkly slzy. Není to normální, hlavně že je maminka 3 týdny po porodu ve formě. Po tomhle jsem dala hned unfollow, protože nebudu přihlížet této "péči". Nejen nad tímto videem se mi pozastavil dech, bylo tam i více okamžiků na zamyšlení, jestli jsou to lidé být hodni rodiči," dodávají další sledující, kteří diskutují, co by na tento příspěvek řekl orgán sociálně-právní ochrany dětí. "Vždyť s ní zacházíte jako s mrtvým králíkem," vztekají se lidé.

Co si myslíte vy? Je takové zacházení s ani ne měsíčním miminkem v pořádku?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy