Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Emma Roberts v prosinci porodila: Poprvé ukázala syna a prozradila jméno

Emma Roberts v prosinci porodila: Poprvé ukázala syna a prozradila jméno
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
první foto
Herečka Emma Roberts (29) se 27. prosince stala poprvé maminkou. Hvězda komedie Vánoční rande přivedla na svět syna, ale o porodu i o miminku dosud mlčela. Nyní se pochlubila první fotkou s chlapečkem a prozradila jeho jméno.

Emma Roberts se dlouho ukazovala a fotila s těhotenským bříškem, pak jako by se po ní slehla zem. Herečka v tichosti porodila 27. prosince a ačkoliv sama o příchodu miminka na svět nepromluvila, zdroje z jejího okolí zahraničním médiím informaci prozradily.

Před porodem Emma naposledy přispívala na Instagram 21. prosince a podle webu TMZ.com o šest dní později přivedla na svět chlapečka. Nyní se rozkošným synkem svým fanouškům poprvé pochlubila a prozradila jeho jméno.

„Děkuji roku 2020, že udělal něco správně. Naše světýlko Rhodes Robert Hedlund,“ napsala k fotce, na které pózuje s miminkem v náručí. Na to, že porodila před necelými třemi týdny, vypadá Emma fantasticky.

Gratulace

Emma se dočkala spousty gratulací a krásných vzkazů od svých kolegů z branže. Snímek okomentovala například Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Taylor Lautner, Ashley Benson nebo Reese Witherspoon. Na fotku novopečené maminky se synem se podívejte v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy