Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Emma Drobná ze SuperStar nevěří, kdo postoupil. Proč je smutná z finálové trojice?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
I přesto, že postoupila mezi nejlepší tři zpěváky v SuperStar, tak byla z vyřazení dalšího soutěžícího smutná. Dalibor Slepčík byl její velký kamarád, proto svůj úspěch spíše málem obrečela. Co říká na to, kdo všechno postoupil do finálové trojky?

Nadaná zpěvačka Emma Drobná se po vyřazení Dalibora Slepčíka stala favoritkou. Její výkon dokonce povznesl až do nebes kat soutěže Pavol Habera "Pokud tě hodnotíme naposledy, tak ti chci říct, že pro mě jsi byla SuperStar," skoro Emu rozplakal. Od Habery slyšet slova chvály, to je vzácné jako šafrán.

Sice to Emmu dost zahřálo u srdce, ale přeci jen jí nebylo po dalším finálovém večeru do smíchu Ráda by Dalibora viděla v superfinále, byl to pro ni šok, když vypadl zrovna on.

"Mám velkou radost, že jsem postoupila. A hlavně, že jsme postoupili všichni tři. Ale rozhodně jsem nečekala, že vypadne Dalibor. To bylo velké překvapení!" bez rozpaků přiznala krásná zrzka.

Ale na otázku, kdo podle ni měl vypadnou, jestli Pavol Kovaliček nebo Štěpán Urban, z kolegiality nechtěla odpovědět. Teď se chce hlavně soustředit na to, aby předvedla co nejlepší výkony

"Ale jsem šťastná, že to skončilo tak, jak to skončilo. Jsme všichni strašně šťastní. Náš vztah to určitě neohrozí, přejeme si navzájem, takže jsme smíření s tím, že vyhraje jen jeden. Takhle to prostě je. A už se na finále moc těšíme," dodala smympatická mladá zpěvačka pro web prask.nova.cz

Související články

Další články