Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Emma Drobná ukázala hříšně krásnou fotku s přítelem: Vypadáte jako Justin a Hailey, píší lidé

Emma Drobná ukázala hříšně krásnou fotku s přítelem Filipem Šebo
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
krása

Krásná vítězka čtvrté řady oblíbené soutěže Česko Slovenská SuperStar se pochlubila nádhernou fotkou s přítelem. Emma Drobná (27) randí s bývalým fotbalovým útočníkem a reprezentantem Filipem Šebo (37), který je zatraceně sexy. Oběma to na fotce velmi sluší.

Ačkoliv je mezi zpěvačkou Emmou Drobnou a Filipem Šebo desetiletý rozdíl, zamilovanému páru to vůbec nevadí. Zpěvačka vedle svalovce jen září a je vidět, že se našly dvě spřízněné duše.

Pod společným snímkem se vyrojila řada komentářů, která přirovnává pár k Justinu Biebrovi a jeho ženě Hailey. Někteří vidí v Emmě dvojnici herečky ze Stmívání, Kristen Stewart. "Hriešne skvelé zlatíčka," napsala pod fotku jedna z fanynek.

Poprvé se Emma pochlubila fousatým krasavcem před dvěma lety na křtu svého videoklipu. Filip Šebo se po ukončení fotbalové kariéry začal věnovat triatlonu. Nejenže byl hned ve dvou sezónách nejlepším střelcem slovenské ligy, ale je i skutečně pohledný.Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Další články

Nejnovější kauzy